Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Önök hogy reagálnának ha az...

Önök hogy reagálnának ha az utcán ok nélkül megpofoz egy 60 év körüli néni?

Figyelt kérdés

Pont ma történt az eset, mikor mentem át az úttesten, egy idős néni csak úgy megpofozott. Kicsit meglepődtem, így nem tudtam hogy hogy reagáljak mikor egy idős nő megpofoz, így nem csináltam semmi hülyeséget, mentem tovább mintha meg sem történt volna. Persze ha önvédelemként visszaütnék, a rendőrök be is vinnének testi sértés miatt mert egy idős nőt nem lehet megütni bármit is csinál, mert egy rossz eséstől akár meg is halhat.


Ilyenkor ti hogy reagálnátok?


2021. aug. 6. 21:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem tuti kattant a néni, így hagynám a francba.
2021. aug. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
82%
Tuti vmi baj volt nála. Nem tudom hogy reagálnák, leugatnám azért.
2021. aug. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
85%
Vertem volna neki olyat a szeme felakad. Rohadjonmeg.
2021. aug. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
21%
Lehet összetévesztett egy ismerősével akit nagyon utál.
2021. aug. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
46%
Nem csináltál semmi hülyeséget, és nem is érdekelt, hogy miért kaptad, már, ha igaz a történet:)
2021. aug. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
50%

Rosszabb napjaimon csak simán mennék tovább, átlag napjaimon minimum megkérdezném, hogy ezt mire véljem, jobb napjaimon pedig megpróbálnék beszélni vele, mert lehet hogy demens, vagy valami más mentális gondja van, elkóborolt, és segítségre szorul.


Az ilyen viselkedés nem normális senkitől; nyilván valami baja van szerencsétlennek, aztán pont te húztad a rövidebbet.

Sajnálom, hogy ez történt veled, de basszus, azért jó, hogy nem fejelted szerencsétlent a betonba - akár törvényes, akár nem.

2021. aug. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
70%
Feljelenteném testi sértésért.
2021. aug. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
75%

#7-es

A pofon nem testi sértés, hanem tettleges becsületsértés.

Ha már tanácsokat osztogatunk.


Amúgy kérdező, csatlakozz az #idős emberek fenyegető aurával# csoportba. Ott ezek az esetek mindennaposak :D

2021. aug. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
52%

Ráüvöltenék. Valahogy így:

- HÁ NA DE HÁTYÁTYÁ-HÁTYÁTYÁ-HÁTYÁTYÁ!!!!!

😀

2021. aug. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
77%
Tőlem lehet 90 éves rokkant is. Nem hagynám, hogy bárki is ok nélkül megpofozzon csak úgy. Vagy az arcom elé tenném a kezem, ha még meg tudom csinálni időben, vagy visszaadom. Vagy elráncigálom az első rendőrig, illetve telefonálok. Tőlem lehet fogyatékos, vagy beteg, de soha nem engedhet meg ilyet magának valaki velem szemben.
2021. aug. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!