Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért kell mindenkinek szülni?

Miért kell mindenkinek szülni?

Figyelt kérdés
Elegem van, hogy bárhova megyek, mindenhol kölykök vannak, babakocsit tolnak, nem lehet úgy elmenni valahova, hogy nyugiba legyen az ember, ahol ők nincsenek ott.. Üvöltenek, hangoskodnak, odajönnek random hozzám, hogy:"sziaaaa"... Rájuk sem nézek, csak fintorgok és megyek tovább... Annyira utálom őket, hogy állandóan nekem van migrénem miattuk. Hogyan nyugodjak le? Az nem opció, hogy zárkozzak be a lakásba, mert dolgozok kereskedelemben... 🤣28n
2021. júl. 14. 08:19
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
62%
Mert a mostani rendszer azt sugallja hogy csak akkor vagy igazán valaki ha van 2-3 kölyköd. És gyereket lehet csinálni 70 IQ alatt is. Mit csinálj? Engem is kiakaszt amikor a ránézésre is lepkefing eszű anyuka felemelt fejjel tolja a babakocsit mint ha valami hőstettet hajtott volna végre amikor szült egy kölyköt. Mit csinálj? Próbáld levegőnek nézni őket és nem tudomást venni róluk. Nyilván a kölykökkel sem anyucikkal nem kell jópofizni.
2021. júl. 14. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
95%
Nem kell szülnie mindenkinek. Ha a kereskedelemben dolgozol, főleg, ha kint vagy az eladó térben, akkor nem tudod őket elkerülni. Menj arrébb. Mást nem tudsz csinálni. Lenyugodni nem fogsz tudni az alapján amit írtál
2021. júl. 14. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem rendkívül érdekes jelenség lesz, amikor a sok kis csók baba elkezd serdulni, kíváncsi vagyok milyen embereket termelnek ki.

A kornyezetemben csak azért szultek gyerekeket H vehessenek házat, autót. Teljesen alkalmatlan emberek, akikre a macskámat nem biznam.

Nagyon durva lesz ez.

2021. júl. 14. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
88%
2es vagyok. Amúgy engem is idegesítenek, pl tegnap a drogériában, ahol dolgozom jtt Szegeden, 1 kisfiú szétpakolta az egyik polcunkat, szülők semmit nem szóltak rá!!! Oda mentem és finoman szóltam, h rá kéne nézni a gyerekre, mert lepakolja az egész polcot, plusz azok veszélyes anyagok.. Erre a válasz, h azért vagyok itt, h majd visszarakjam a dolgokat...
2021. júl. 14. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
74%

Nem kell mindenkinek szülni, de nyilván valamennyit kell, ha nem akarunk kihalni. Ha mindenki 70 éves koráig él, akkor is minden hetedik ember éppen 10 év alatti, és minden tizedik 7 év alatti.


Az már egy másik kérdés, hogy nem minden szülő tudja megfelelően nevelni a gyerekét, de aki nem, az se azért szül, mert "kell", hanem mert ő akarja. Ezen kívül az egyre súlyosabb állapotú koraszülötteket is életben tudjuk tartani, ami valahol nagyon jó, másrészről viszont ezek a gyerekek gyakran sérültek lesznek valamennyire, például hiperaktívak. Ezért is egyre több a nehezen elviselhető gyerek.

2021. júl. 14. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
97%

"Az nem opció, hogy zárkozzak be a lakásba, mert dolgozok kereskedelemben..."


Menj olyan területre dolgozni, ahová az emberek nem gyerekkel járnak vásárolni. Pl. villanyszerelési szaküzlet, festékbolt.


Pl. egy élelmiszerboltba jár minden korosztály, kisgyerekes anyukák is a gyerekeikkel együtt, vagyis ott találkozni fogsz 0-100 év között minden korosztállyal.

2021. júl. 14. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
69%
Nem az a baj, hogy szülnek. Az a baj, hogy miért. Szerintem egy 15-20 éven belül nagyon sok fiatal fog pszichoterápiára szorulni amiatt, mert komolyan lelki traumát okoz neki az, hogy “a legnagyobb tesót tervezték anyáék, a második becsúszott, én meg a születésemmel kvázi finanszíroztam a tetőterezést”.
2021. júl. 14. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
71%
7: jól latod (3-as voltam)
2021. júl. 14. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
17%

Megint a childfree gumicsont ezredszerre.

Nem kő szűni. Ha meg más szű, az nem a te dógod. Ha meg ledúrja a pulya a pócot, akkor pakód vissza, a biztiőr meg vágja ki a kiccsaládot. Ha meg rádüvőt a kis terrorista akkó csak vágd a pofát és mennyé tovább. OK?

2021. júl. 14. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
35%
Miért kell mindenhol huszonéveseknek grasszálniuk? Akárhová megyek, mindenhol ott vannak! Még itt is, a gyakorin, mindenhol huszonévesekbe botlok. Már komolyan migrént kapok tőlük, hát miért kell ezeknek mindenhol ott lenniük???
2021. júl. 14. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!