Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha eltérsz az "átlagtól"...

Ha eltérsz az "átlagtól" személyiségedben, világlátásodban, értékrendedben, miben és milyen mértékben térsz el?

Figyelt kérdés

2021. jún. 16. 20:41
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Szinte minden témában eltér a világnézetem és az értékrendem attól, amit a többség megszokottnak és normálisnak tart. Sokat bántottak már emiatt, de nem tudok ellene mit tenni, ezért igyekszem nem foglalkozni vele. Már beletörődtem, hogy én egyszerűen "más" vagyok. A legnagyobb álmom az lenne, hogy egyszer megmutathassam a világnak, hogy így is szükség van rám és nagy tetteket hajthassak végre, de sajnos valószínűleg ez soha nem fog bekövetkezni. Ennek tudtában igyekszem olyan módon élni, ami a lehető legboldogabbá tesz engem és próbálom lepergetni magamról a bántó szavakat.
2021. jún. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!