Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha eltérsz az "átlagtól"...

Ha eltérsz az "átlagtól" személyiségedben, világlátásodban, értékrendedben, miben és milyen mértékben térsz el?

Figyelt kérdés

2021. jún. 16. 20:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mi számít átlagnak?
2021. jún. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
100%

Én ahogy jövök-megyek a világban, igazából amiben eltérek nagyon a legtöbb ismerősömtől, embertől, de úgy igazán, hogyha én holnap meghalnék, tényleg boldog emberként halnék meg, és maximálisan pozitívan látom az életet, és úgy mindent.

A legtöbb ember borzalmasan pesszimista, és nem, rem realisták, de semmiben, még csak meg sem próbálják meglátni a jót.

Jah, és már idegesítően erkölcsös vagyok.

2021. jún. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Most legyen az, amit te annak látsz és gondolsz.. :)
2021. jún. 16. 20:45
 4/11 anonim ***** válasza:
Érzéketlenebb vagyok
2021. jún. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen átlagos vagyok: Nem nézek tévét, nem olvasok híreket, nem hallgatok rádiót, nem érdekel a foci.


Egyébként pedig nyitott vagyok és nem unatkozom sose. A hosszú nappalokat szeretem, az időm nagyon kevés.

2021. jún. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Metionin ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy körülöttem mi az átlag. A családomtól abban tértem el, hogy tanulni akartam, elköltözni onnan, fejlődni. Abban is a kisebbséget képviselem nőként, hogy nem akarok gyereket. Sokan körülöttem nem mernek úgy kinézni ahogy szeretnének, pl. felvenni egy érdekesebb ruhát vagy bevállalni egy feltűnőbb hajat, sminket, én meg úgy vagyok vele, hogy egy életem van és az is túl rövid ahhoz hogy mások véleményével foglalkozzak. Meg egyébként is, szerintem mindannyian jelentéktelenek vagyunk egy szűk kör kivételével akit érdeklünk, ha meghalunk, senki nem fog ránk emlékezni csak az a szűk kör és utánuk megint csak senki, miért kellene akkor mindenáron mások számára megfelelnünk ahelyett hogy önmagunkért lennénk boldogok? Úgy vettem észre, hogy az emberek számára megnyugtató ha fontosnak érzik magukat, ha hisznek abban hogy hagynak valamit maguk után ha meghalnak, hogy ők igenis számítanak. Engem meg pont az nyugtat meg, hogy bár a saját életemben és a saját szűk környezetemben számít a létezésem, úgy összességében abszolút nem.
2021. jún. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Cinikusabb és borúlátóbb vagyok, mint a többiek, cserébe nem félek a haláltól. Nincs mit veszítenem.
2021. jún. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Sunshinedoll ***** válasza:

- Nem akarok gyereket

- utálom a férfiakat

- az összeset

2021. jún. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Fordított pszichológia szerint élek, lábfétises vagyok.
2021. jún. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Azt nehéz lenne ide leírni. Mélyen spirituális vagyok. 20 évesen felfedeztem magasabb dimenziós tudatállapotokat, érzéseket.

Mindenre úgy tekintek, mint isten csodájának egy darabjára.

Rengeteg értékrendi különbség van. Mindenre univerzális társamra tekintek. Néhányan még alszanak, de van aki eléggé éber, és lehet vele kapcsolódni.

Áh, nagyon sokat tudnék írni.

Egy fénygömb vagyok, nem ember.

2021. jún. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!