Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan jellemeznéd a személyis...

Hogyan jellemeznéd a személyiséged változását az elmúlt 3-5 évben?

Figyelt kérdés

2020. okt. 29. 22:39
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
98%

Pozitív irányba.

Szociális fóbiám volt, éveket otthon ültem egyedül úgy, hogy nem csináltam semmit.

Még ha nem is gyógyultam meg, de megtanultam alkalmazkodni, mostmár

újra folytatom a tanulmányaimat és megvan az első munkahelyem.

Remélhetőleg képes leszek még tovább fejlődni.

2020. okt. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Jó ezt olvasni, csak így tovább! :)
2020. okt. 29. 22:44
 3/21 anonim ***** válasza:
97%
19 éves vagyok, az én személyiségem gyakorlatilag ez idő alatt fejlődött ki. Tehát elég sokat változott.
2020. okt. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Szintén szociális fóbiás vagyok.

Az elmúlt években elkezdtem ismerkedni, lett párom, már kijárkálok az utcára, bár továbbra is szörnyű élmény idegen emberek között lenni, de most már rá tudom venni magam egy bizonyos mértékig. Örökbefogadtam egy kiskutyát hogy kénytelen legyek menni minden nap.

Elkezdtem kinyílni és tapasztalatokat gyűjteni.

És veled mi a helyzet, kérdező?

32N

2020. okt. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Pozitív irányba:


Igaz, hogy nincsenek barátaim még, viszont most már kiállok magamért, ha valaki belémkötne. (Nem, még mindig nem kenyerem az erőszak) Pont a gyávaságom és a jószívűségem miatt nem védtem meg magam, így sokszor sérültem.

Felvállalom a véleményemet és nem igazán érint, hogy ki mit gondol rólam majd ezek után. Legalább tudom, hogy ezek után, aki marad, az tényleg maradni fog.

Most már csak akkor ígérek meg valamit, ha valóban betartom.

Csökkentettem a függőségeimből (nos, nincs is sok igazából)

Figyelek arra, hogy pozitív gondolataim legyenek, ergo arra gondoljak, amit el akarok érni.

Bátran kilépek olyan helyekből, ahol nem érzem jól magam.

Meghúztam a határaimat.


Kb ezek a legfontosabbak.

2020. okt. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
89%
Negativ. Szociofob lettem, nem szeretem a kornyezetem, de megjobban utalom, ha ebbol a kornyezetbol ki kell lepnem, idegenek koze. Ez olyan alapveto dolgokat is erint, mint a tomegkozlekedes, vagy epp idegen helyen vasarlas vagy ugyintezes. Ez kb 8 ev alatt alakult ki igy. Remelem el tud mulni, nehez fal mogott elni. De tudom, hogy mast szeretnek amugy, tudom, hogy kapcsolatokra vagyom, erzelmekre. Nem, nem kell cicologus! :D
2020. okt. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Jó olvasni olyan emberekről, akiket hasonlónak érzek magamhoz, pedig a kérdés nem korlátozódik rájuk.

#4 Köszönöm kérdésed, én egy jelentős visszafejlődési szakaszt hagytam a hátam mögött és most oda próbálok visszakapaszkodni, ahonnan elindultam pár évvel ezelőtt. Nem kellemes, de muszáj, mert ez nem mehet így tovább.

2020. okt. 29. 23:19
 8/21 anonim ***** válasza:
80%
Nekem minden ev, vagy akar mondhatjuk hogy mindennap hozza tesz valamit a személyiségemhez. Ugy erzem folyamatosan fejlodok es tanulok, es mindez pozitiv iranyba megy. Sajnos sokszor van hogy a kornyezetem megprobal lehuzni. Legyen ez egy akar husevo/vega vita. Nem, nem vagyok vega, megis tudok racionalisan gondolkodni, tudomanyosan, mig a kornyezetemben levok nem. Nehez olyan emberekkel dulore jutni, akik teljesen el vannak sullyedve a regi korok vilagaban (meg az alt sulis tudas szintjukbe mar par evtizede). De persze mindig kitartok a velemenyem mellett, es ezzel is tovabb fejlodok.
2020. okt. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 October15 ***** válasza:
70%
A világon semmi, 28 évesen már nem nagyon fog változni a személyiségem. Nyilván kis túlzással köze nincs a 10 évvel korábbihoz de a 3-5 évvel korábbihoz képest kb semmi változás.
2020. okt. 29. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
2 pocsék kapcsolattól az utóbbi években teljesen leépült az önbizalmam. Depressziós lettem, senkivel sem akarok találkozni, idegesítenek az emberek dolgai, és semmi nem érdekel, amit mondanak. Időpazarlásnak érzem a régebbi barátságaimat is. A Covid most hozzásegít, hogy ne kelljen kényszerűen jópofiznom.
2020. okt. 29. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!