Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az miért van,hogy a legbunkóbb...

Az miért van,hogy a legbunkóbb embert bántják akkor az sír meg sajnáltatja magát?

Figyelt kérdés
Van egy lány az ismerőseim közül mindenkivel bunkó és amikor ő csak a felét kapja meg a bántásokból egyből sír? Ez miért van? És az nem baj ,ha ő bánt másokat csak őt ne bántják ,mert "érzékeny " elmondása szerint. Ja és nem provokáció
2021. máj. 23. 10:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert van valami nagy lelki baja, ő nem akar ilyen lenni, de ez jön belőle. Valami önértékelési probléma vagy hasonló. És valószínűleg valóban érzékenyebb, mint más. Nem tudom konkrétan megmagyarázni, hogy mért bunkó, de ez állhat a háttérben.
2021. máj. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
#1 vagyok, még az jutott eszembe, hogy dühös mindenre és mindenkire, mert ő belül szenved valami lelki gond miatt, és ez jön ki belőle így.
2021. máj. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem inkább az jutott eszembe hogy egy egoista picsa aki nem gondol bele abba hogy másnak milyen fájdalmat tud okozni. Nekem volt egy ilyen osztálytársam, egy lány aki mindenkit szapult az osztályból de volt két három lány akit különösen, köztük voltam én is. Viszont volt az osztályban egy két fiú aki néha visszaszólt neki és azt nagyon nehezen tudta elviselni. Én ahogy az évek alatt megismertem ezt a lányt, az jött le nekem hogy ő tökéletesen elégedett magával, imádja magát, szerinte mindenki más a környezetében szar, mindenki őt akarja utánozni, ő a legszebb az osztályban. Porig alázott engem a közös iskolai évek alatt aztán úgy látszik kinőtt ebből, mert miután elballagtunk pár év múlva felkeresett engem és nagyon barátkozni akart meg tényleg azt láttam rajta, hogy megváltozott de azt a sok évnyi sírást, szenvedést nem tudtam neki elfelejteni.
2021. máj. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ezek a bunkó emberek egy ördögi körben vannak benne.


Bunkón viselkednek, ezért mindenki utálja őket. Tudja, hogy mindenki utálja őt, ezért bunkón viselkedik másokkal. Kör bezárt.


Nem védeni akarom őket, mert nagyon gonoszak tudnak lenni az emberrel, de ez náluk egy tipikus védekezési mechanizmus. Attól mert bunkó, úgy érzi nyeregben van és dominál mások felett. Lehet hogy nem így van, és mindenki hülyének nézi, de ez nekik egy megnyugvást ad, hogy "kiosztottam, beszóltam, én vagyok a király".


Na de ha neki szólnak be: na, akkor kiütöd a nyeregből. Nem érti, hogy miért sült el visszájára a dolog, miközben ő bunkó, ő utál mindenkit, hogy lehet az, hogy őt megsértették, és meg is bántották? Ilyen nem létezhet. Összezavarodik, és sírni kezd, vagy fele olyan sérelemre sokkal durvább válaszreakciót produkál. Utóbbi két dolog egyénfüggő. Lányok általában sírni kezdenek, fiúk pedig a kérést is követelésnek/sértésnek veszik, egy kedves tanácsot pedig aljas kritikának vélnek, amit meg kell torolni valahogy.


Ez ilyen. Nekik egy pszichoterápia segítene a legjobban, dehát hogyan is vennék igénybe, ha számukra ez a természetes? Nem ismerik fel, hogy gond van?

2021. máj. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Értem nagyon szépen köszönöm a válaszokat . Most ezek az emberek akikről szól a kérdésem önbizalom hiányuk van vagy egoisták? Vagy van ilyen is köztuk meg olyan is ?
2021. máj. 23. 18:48
 6/8 anonim ***** válasza:
Én nem tudom elképzelni hogy valaki önbizalom hiánnyal küszködik miközben ennyire nagyra tartja magát és szemétkedik.
2021. máj. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ó dehogynem.. nekem pl nincs önbizalmam, a főnököm szerint pedig egoista vagyok. Azért, mert állandóan beszól mindenre ami velem kapcsolatos (szerinte csak viccel), nekem pedig ez rosszul esik és próbálom megvédeni magam úgy, hogy visszaszólok hasonló bunkóságokat, mint amiket ő mond. És ezért lettem egoista szerinte. Általában a külsőmre tesz negatív megjegyzést, pedig nem vagyok gáz szerintem, de önbizalmam az kevés van, így mindig betalál a beszólásaival.. persze hogy visszaszólok, hogy ő meg egy dagadt disznó. Ez most csak egy példa volt, de a munkámra ugyanúgy megjegyzéseket tesz, pedig jól dolgozok, csak neki ez vicces, nekem meg rosszul esik..
2021. máj. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg vele is ugyanezt csinálták,ezért bunkó ő is másokkal,tehát védekezésképpen használja.Ezért érzékeny arra,ha csak a felét visszakapja,hiszen belül gyenge.
2021. máj. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!