Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha ilyen formában halad...

Ha ilyen formában halad tovább a világ, és ennyire háttérbe szorulnak az erkölcsi erények, ennyire teret nyer magának az LMBTQ, akkor mi lesz az érték 30 év múlva? Egyáltalán van még esély egy jobb világra, vagy ez már teljesen menthetetlen?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra is, hogy már majd hogy nem belenevelik a gyerekbe, hogy: "Nem számít, milyen neműnek született majd ő eldönti milyen nemű akar lenni!"
2021. ápr. 6. 20:47
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
52%
Kimondtad a kulcsszót! MAGÁNÉLET!!!!! Ha az marad, a kutyát sem érdekel, kivel mit csinálsz, de ne vide az utcára és ne akard másokra erőltetni, hogy ez természetes, mert nagyon nem az. Üdv a való életben. Homofób írta a bibliát 😂😂😂😂. Akkor mindenki homofób, aki nem buznyák. Gratula!
2021. ápr. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:
0%

41: Nem. Homofób, aki a melegek ellen uszít, megfélelmíti, privokálja őket, esetleg fozikai atrocitást tesz velük szemben.


A homofóbok is csinálják a 4 fal között ! Senki nem kíváncsi a gyűlölködésükre !!!

2021. ápr. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:
30%

39-es na itt álljunk meg egy szóra! Mitől volt Szájer "álszent keresztény"? Tudsz EGYETLEN olyan mondatát idézni ahol elítélte a homoszexuálisokat?

Nem tudsz.


Ezt a hülyeséget azért szajkózzátok mert a pártja nem támogatja az azonos neműek házasságát. Miért kéne hogy támogassa? Sőt, egy homo- vagy biszexuális, miért kéne, hogy ezt támogassa?


Nincs joga ellenezni?


Na, ezért vagytok ti bolsevisták. Belemásznátok az emberek agyába és erőszakkal megváltoztatnátok. Ezt írtam az előbb is, jöttek a lepontok, jöhet most is hajrá :D


És még egy: tudod miért mondott le Szájer? Mert bűncselekményt, szabálysértést követett el. Nem, a b*zulás Belgiumban sem az. Koronavírus idején összejöveteleket tartani: ott is az.


Ez se fér bele a balos elmétekbe. Hogy valaki vállalja a következményeket. Hogy elismeri, vétkezett, és próbálja megbánni. (Pedig bűnbánat sincs tökéletes. Ahogy ember se...)


Pedig ez (is) lenne a kereszténység.


Teszem hozzá az itt jelenlevők közül egyesek ugyanolyan balos cuccon lógnak csak másik előjellel. Reménykedjetek csak a kínai kommunista pártban, marharepák :)))

2021. ápr. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:

43: Héélóóó.... Ácsi ! Nem azzal van baj, hogy meleg volt Szájer !!!! Én támogatom a melegeket ! Hanem hogy pártjában teljesen más elveket vallott. Ő írta az anya nő, apa férfi alkotmányt. Semmi bajom Szájerrel.


Picit sajnálom is... De egy liberális pártban nem lett volna következménye ennek a lelepleződésnek. Nem úgy, mint keresztény-konzervatívként. De döglött lóba nem rúgok.


Éljen boldog életet Józsi, heteróként, vagy homoként, legyen boldog, éljen teljes értékű életet ! Ezt kívánom neki és most halál komolyan nem trollkodok !

2021. ápr. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:
73%

De milyen "más" elveket vallott? Attól, hogy meleg, még mem gondolhatja úgy, hogy az anya nő, az apa ferfi??


Ha már itt tartunk, honnan tudod hogy nem biszeksz?

2021. ápr. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
100%

45: Ha biszex, ha meleg, én komolyan boldog életet kívánok neki ! Szerintem ígyis elég megalázó volt neki a szitu.


Én sem vagyok jobb ember tőle, így nincs jogom ítélkezni felette. Nem tudom meleg-e , vagy biszex, sok boldogságot kívánok neki ! Igen, hibázott, ahogy minden ember.


Nem vagyok pedig Fideszes, de neki is kijár a boldogság, élje úgy az életét, ahogy akarja, pasival, csajjal, vagy mindkettővel, ahogy neki tetszik !

2021. ápr. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:
büszkén vagyok moráltalan, pszichopata, queer, nálad jobb csajokkal kexeltem és fogok is, nekem van a legcsiricsárébb, legkivágottabb felsőm a vidéken, és büszke vagyok rááá!! a világ császára is én leszek csiricsáré koronában!!!!!!!
2021. ápr. 9. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:

Regi kerdes, de

Eloszor is, az nem elore helyezes, ha mar az lmbtq+-nak is vannak egyenlo jogain, mint mindenki madnak

Masodszor, a nem nem egy dontes, senki nem szeretne transz nemu lenni, rengeteg transzfob van a vilagon, aki az, neki kb folyamatos felelemben kell elnie. Senki nem dont ugy, hogy atmuteti magat mert epp olyan kedve van.

2021. jún. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!