Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha ilyen formában halad...

Ha ilyen formában halad tovább a világ, és ennyire háttérbe szorulnak az erkölcsi erények, ennyire teret nyer magának az LMBTQ, akkor mi lesz az érték 30 év múlva? Egyáltalán van még esély egy jobb világra, vagy ez már teljesen menthetetlen?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra is, hogy már majd hogy nem belenevelik a gyerekbe, hogy: "Nem számít, milyen neműnek született majd ő eldönti milyen nemű akar lenni!"
2021. ápr. 6. 20:47
1 2 3 4 5
 1/48 A kérdező kommentje:
Kérlek ezt a kérdést NE JELENTSÉTEK!! Komolyan érdekel a téma, nem viccből írtam ki/kérdezem!
2021. ápr. 6. 20:48
 2/48 anonim ***** válasza:
84%

"Gondolok itt arra is, hogy már majd hogy nem belenevelik a gyerekbe, hogy: "Nem számít, milyen neműnek született majd ő eldönti milyen nemű akar lenni!"


A "már majd hogy nem" az számodra egyenlő azzal, hogy láttál az interneten mondjuk három extrém példát az egész világra levetítve, olyan emberekről akik tultolák ezt a "gendersemleges" cuccot?

2021. ápr. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
85%

Meg azt sem értem hogy ennek egyáltalán mi köze az erkölcshöz.


Mármint az egyetemes erkölcshöz, nem keresztény, meg arab sharia fejlevágós és egyéb vallásos agymenéses "erkölcshöz.

2021. ápr. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
11%
Figyi, egyre jobban korcsosulnak az emberek, nem lesz itt jó már sosem. Nézz meg egy antifa tüntetést, az lesz. :(
2021. ápr. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
45%

Erkölcsök jönnek-mennek, a 16 században pl tök bevett megoldásaa volt egy-egy konfliktusnak hogy levágtad az ellenérdekelt fél fejét. Ennél mondjuk sztem jobb bíróságra járkálni...

Mondom ezt úgy hogy ellenzem az lgbt...stb ideológiát! De nem vagyok hajlandó a "világ erkölcsi romlásának" példájaként látni. Ellenkezne a beállítottságommal, sőt, a hitemmel is. Az egyik előző válaszoló nem tudom milyen képregényben olvasott a kereszténységről :)

Mint említettem ez egy ideológia és NEKÜNK kell szembeszállni vele. A kommunizmust, a nácizmust se a sopankodók állították meg!

2021. ápr. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
49%
Ok boomer.....
2021. ápr. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem meg a hozzád hasonló gyűlölködők nélkül lenne sokkal boldogabb a világ Kérdező !
2021. ápr. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem mások elfogadása egy elég fontos erény lenne. Én azt látom, hogy pár elborult példától eltekintve ez a célja az összes ilyen kezdeményezésnek, mindenféle "másság" normalizálásának. Csak annyi, hogy elfogadjuk nem mindenki egyforma és ne diszkrimináljon a társadalom szexuális vagy nemi orientáció alapján. Szerintem ez egyáltalán nem lenne rossz dolog, én szeretnék ilyen elfogadó világban élni.
2021. ápr. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
56%
Buta vagy?
2021. ápr. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
66%
valóban, milyen borzasztó egy világ lenne, ahol nem vernének meg, ha megfogod a párod kezét, vagy esetleg több/kevesebb színpigmenttel a bőrödben születtél... én is borzasztóan aggódok emiatt, kérdező, tényleg élhetetlen lenne egy ilyen világ! ámen!
2021. ápr. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!