Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha ilyen formában halad...

Ha ilyen formában halad tovább a világ, és ennyire háttérbe szorulnak az erkölcsi erények, ennyire teret nyer magának az LMBTQ, akkor mi lesz az érték 30 év múlva? Egyáltalán van még esély egy jobb világra, vagy ez már teljesen menthetetlen?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra is, hogy már majd hogy nem belenevelik a gyerekbe, hogy: "Nem számít, milyen neműnek született majd ő eldönti milyen nemű akar lenni!"
2021. ápr. 6. 20:47
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
49%
Nem, nem érdekel a téma, ha eleve erkölcsi ítélett indítasz. Ez nem kérdés, ez szimpla provokáció.
2021. ápr. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:
47%
Igen, a Kérdező a kérdésében valójában nem is kérdez, hanem véleményt fogalmaz meg. Provokáció.
2021. ápr. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:
87%

Senki nem mondhatja ki a véleményét, mert akkor egyből homofób, rossz ember, gyűlölködő, és még sorolhatnám :)

Na ezzel van gond... én már nem is erőlködöm, kérdező, te se tedd...

2021. ápr. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 A kérdező kommentje:

#7

Miért gyűlölködnék? Én egy egyszerű, értelmes, logikusan felépített kérdést fogalmaztam meg, némi leírással, hogy pontosítsam a kérdést. De ha szerinted ez egyenlő a gyűlölettel, akkor nem tudom, hogy Nálad hogy néz ki egy értelmes kérdés.

2021. ápr. 6. 22:49
 15/48 anonim ***** válasza:
13%
14: Nem kérdést tettél fel, amit csinálsz, az nettó provokáció és gyűlöletkeltés.
2021. ápr. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:
40%
Ez csak az elkényelmesedett nyugaton jelenség. Nemsokára Kína lesz a legnagyobb szuperhatalom, akkor majd mindenki úgy táncol ahogy ők fütyülnek, háttérbe fog szorulni a balos ideológia propagandikus nyomatása is. Igaz lesznek más problémák helyette.
2021. ápr. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 A kérdező kommentje:

#11

#12

Ez miért lenne provokáció, illetve kérdés helyett vélemény nyilvánítás? Csak azt kérdeztem, hogy ez feltételezhetően hova vezethet.

2021. ápr. 6. 22:54
 18/48 anonim ***** válasza:
65%

2000 éve is ezt mondogatták, de szerintem már 5000 éve is, csak arról nincs nyom.

Most komolyan az fáj nektek, hogy a heteró emberen kívül másnak is vannak jogai? Nektek ez az erkölcsi hanyatlás?

Szerintem ez a beteg, nem az LMBTQ. Ráadásul olyan emberekről van szó, akik semmit rosszat nem tettek, nincs miért elítélni őket.

2021. ápr. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim ***** válasza:
19%
Amúgy meg a homofób emberek jelentős része látens meleg.
2021. ápr. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:
22%
Máskülöben miért érdekelné őket a másik ember eltérő szexuális orientációja ? Irigykednek azokra a melegekre, akik felvállalják magukat és megélik a másságukat.
2021. ápr. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!