Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha ilyen formában halad...

Ha ilyen formában halad tovább a világ, és ennyire háttérbe szorulnak az erkölcsi erények, ennyire teret nyer magának az LMBTQ, akkor mi lesz az érték 30 év múlva? Egyáltalán van még esély egy jobb világra, vagy ez már teljesen menthetetlen?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra is, hogy már majd hogy nem belenevelik a gyerekbe, hogy: "Nem számít, milyen neműnek született majd ő eldönti milyen nemű akar lenni!"
2021. ápr. 6. 20:47
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
74%
Nekem igazából nincs bajom a melegekkel, sem a bevándorlókkal, senkivel. Nem is vagyok konzervatív, igaz liberális sem. De azt durvának tartom, amcsiban mennyire túl van tolva ez a "progresszív" (vagy álprogresszív) narratíva. Abból is mekkora ügy volt, hogy Biden kinevezett valami őslakos nőt. Most komolyan, és akkor mi van? Remélhetőleg azért övé az állás, mert valóban ő a legjobb a posztra, nem azért, mert őslakos nő, nem? Hollywoodi producerek profit reményében hatalmas feministák, közben olyan rasszisták mint a krvaélet. BLM-ről a sajtó csak pozítívan nyilatkozik. Plusz a megacégek képmutatása, pl disney nagy mellénnyel kiáll a blm mellett, közben Jhon Boyega cenzúrázzák a szar warsz kínai poszterén. Meg hasonlók.
2021. ápr. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 A kérdező kommentje:

#19

#20

Miért lennék homofób, illetve látens meleg? Ez (mint már írtam) egy szimpla kérdés magyarázattal, semmi több! És miért irígykednék azokra, akik hülyét csinálnak magunkból?

2021. ápr. 6. 23:19
 23/48 A kérdező kommentje:
*magukból
2021. ápr. 6. 23:19
 24/48 anonim ***** válasza:
40%
Ezen dolgok egyik hozománya a kérdésben is említett nemsemleges nevelés. Mert ugye vagy progresszív vagy, vagy mocskos rasszista nőgyűlölő kopnzervatív.
2021. ápr. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:
74%

A liberálisokkal úgy en bloc az a legnagyobb baj, hogy pár év alatt akar(ná)nak megváltoztatni több ezer, tízezer éves szokásokat, ösztönöket.


Melegpropaganda, genderpropaganda, sötétzöld propaganda, metoo, egyenlőségjogi intézkedések stb, ezek egyszerűen mind nem léteztek az elmúlt jópár ezer évben.


Értem én, hogy felgyorsult a világ fejlődése, de ilyen mértékű változásokhoz külön-külön is sok idő kell, most függetlenül attól, hogy jó irányba változnának-e a dolgok, vagy sem.

2021. ápr. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:
0%
Melegek már az ókori Görögországban is voltak. Középkorban is ugyanúgy voltak melegek.
2021. ápr. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező !


Neked úgy unblock a melegekkel van bajod, vagy az LMVTQ-val ?

2021. ápr. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:
34%

#26


Tudom. Sőt! Mindig is volt homoszexualitás, az állatvilágban is. A meleg kapcsolatok, házasságok propagálásával, mutogatásával viszont nem értek egyet.


Miért nem tudnak maguknak elvonulni, és élvezni együtt az életet?

2021. ápr. 6. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:
27%
28: De akkor ez mindenkire érvényes legyen ! Akkor a heterók se dugják egymást fényes nappal a padon. Akkor ők is a 4 fal között csinálják.
2021. ápr. 6. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:
61%
Végigolvasva a válaszokat, láthatod, milyen agresszívek a homárok. Homofób mindenki, aki nem ért velük egyet. Bemagyarázzák, hogy normális, természetes dolog, pedig sosem volt és nem is lesz az. Nem értik meg, hogy az embereknek nem azzal van bajuk, hogy melegek, hanem, hogy ezt közszemlére teszik.
2021. ápr. 7. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!