Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi lesz most a sok utazásmániá...

Mi lesz most a sok utazásmániással?

Figyelt kérdés
Mit fog csinálni, aki már megszokta, hogy mindig megy valahova? Hogy fogják feldolgozni, hogy most nem lesz mivel dicsekedni a facebookon, meg instragramon az ismerősöknek, hogy itt, meg ott jártam? Ezt csináltam meg azt csináltam.
2020. márc. 12. 14:26
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%
Sokat utazunk, főleg gyalog túrázási célból, de nem kizárólag ezért. Ez az időszak egyébként sem volt kedvező a távolabbi célpontokhoz, ilyenkor már a havas hegyekhez annyira nincs kedvünk, ezért inkább egynapos túrakat szoktunk csinálni a közeli középhegységekben, ahol már indul a tavaszodás. Na jó, tavaly meg tavalyelőtt Horvátországba mentünk a márciusi hosszúhétvégén, na de az most eleve nem volt, viszont január elején voltunk 4 napot a Plitvicei tavaknál és környékén. De lesz még 3 hosszúhétvége, azok kérdőjelesek, de nem fogjuk rosszul érezni magunkat, ha belföldre fogunk menni, van bőven szép hely belföldön is. Eddig is előtte pár nappal foglaltunk szállást.
2020. márc. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:

18#


Nézd megváltozhat az ember. Mint mondtam én is utazásmániás voltam, és abban is igazad van hogy amikor óceánjáron dolgoztam akkor hozzájárultam és része voltam ennek. De beláttam, hogy ez hiba volt ami tettem. Látom, hogy egyre melegebbek a nyarak, egyre több élőlény pusztul ki, egyre inkább tönkretesszük a környezetet és megváltozott a véleményem. Egy hentes is lehet vegtáriánus később.


Írjátok sokan, hogy kárörvendő vagyok. Ebben is igazatok van. Mert igen örülök, hogy legalább ha csak egy kis időre is ( pár hónap) csillapodik a turizmus. De mit zavar az Téged, ha én ennek örülök? Baj ha zavar a képmutatás, hogy egyes embereknek semmi életcélja, csak utazgat? Nem azokról beszéltem akik csak néha elmennek valahova. Hanem azokról akik túlzásba viszik, azért írtam utazásmániást. Akik annyira érzéketlenek, meg önzőek, hogy nem törődnek vele, hogy nagymértékben hozzájárulnak a környezetszennyezéshez és még büszkék is rá: posztolgatják ezerrel.


Igen én is sok helyen jártam, de annak idején még nem volt ilyen tömegjellege az egésznek hogy a fapados gépek, meg ócánjárók ontják magukból az embertömeget, akik aztán rászabadulnak az adott városra, mint a heringek.

2020. márc. 12. 16:22
 23/32 anonim ***** válasza:
100%
Igen, gondoljuk, mennyira aggódsz a klímáért. De azért az mégiscsak jobban aggaszt, hogy a Juli meg a Peti "hogy fogja feldolgozni, hogy most nem lesz mivel dicsekedni a facebookon, meg instragramon az ismerősöknek, hogy itt, meg ott jártak".
2020. márc. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:

20#


Dehogy sajnálom azt a pár 10 ezer repülőjegyet. De az orrotoknál tovább nem láttok igaz? Csak huu nekem mennem kell mert jár.


Persze akkor a többmilliárd ázsiai meg afrikai is menni akar majd, ők miért ne repülhetnének pár havonta másik városba? Persze az, hogy közben tönkre megy a bolygó az nem számít, csak legyen meg a sör meg a repülőjegy, aztán toj..tok a világra. Színvonal.

2020. márc. 12. 16:28
 25/32 A kérdező kommentje:

23#


Nem aggaszt, hanem örülök neki, hogy nem lesz mit megosztaniuk egy pár hónapig, hogy itt meg itt jártak. Képmutatás, kirakatvilág az egész világ a közösségi oldalakon. Nem a való életet mutatja be, mindenki csak a legjobban sikerült szétfilterezett képeket, életének a legjobban sikerült mozzanatait osztja meg.

2020. márc. 12. 16:38
 26/32 anonim ***** válasza:
100%
Akkor erre megint csak ezt tudom írni: ha nem tetszik, ne kövesd! És ne hidd, hogy kontent nélkül maradnak, mint mondtam, lesz más témájuk bőven, nyugi, jöhetsz majd megint újabb kérdést kiírni.
2020. márc. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
100%

Ezt soha nem fogom megérteni.

Szoktam böngészni bőven a face-t is meg az instát is. Konkrétan NULLA ilyen idegesítő, szétfilterezett gagyi fotót látok.

Kérdező, a követéseidet, lájkjaidat tudod állítani, így csak azt a tartalmat "kell" látnod, ami érdekel.

Miért követsz olyanokat, akiknek nem vagy kíváncsi a posztjaira?

De komolyan, nem csak költői kérdés. Ez miért jó?

2020. márc. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:
26# Te miért véded őket ennyire? Szerinted normális ez a képmutató világ? Szerinted ez az élet, hogy osztogassunk meg minnél több dolgot hadd irigykedjenek mások, hogy milyen jó nekünk. Ebből áll az életed? Építsünk fel egy hamis képet magunkról ahol minden szép és tökéletes? Versenyezzünk ebben másokkal? Harcoljunk hogy ki kap több lájkot a képeire?
2020. márc. 12. 16:58
 29/32 A kérdező kommentje:

27#


Igazad van. Nem követem már őket egyébként. Csak most hogy van ez a járvány eszembe jutott, hogy na most mi lesz.

2020. márc. 12. 17:01
 30/32 anonim ***** válasza:
100%
Hát amit előadsz az legalább akkora képmutatás és felszínes is, mint amit kritizálsz. Egy utazás, legalabbis értelmes embereknél nem csak abból áll, hogy instára pakolják fel a tartalmat, de nem is zárja ki, hogy egy-egy kép felkerül. Szép helyeken járunk, fényképezünk, nyilván a legjobb képek közül kerül néhány megosztásra is. Nem szelfik, azok a legritkább esetben. Ha téged az ilyesmi zavar, és azt állítod régen utazásmániás voltál, akkor elég gyanús, hogy semmit nem változtál, akkor is csak a felszín érdekelt, meg most is, csak most más szemszögből nézed.
2020. márc. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!