Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi lesz most a sok utazásmániá...

Mi lesz most a sok utazásmániással?

Figyelt kérdés
Mit fog csinálni, aki már megszokta, hogy mindig megy valahova? Hogy fogják feldolgozni, hogy most nem lesz mivel dicsekedni a facebookon, meg instragramon az ismerősöknek, hogy itt, meg ott jártam? Ezt csináltam meg azt csináltam.
2020. márc. 12. 14:26
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:
*csak
2020. márc. 12. 14:49
 12/32 anonim ***** válasza:
100%

Aha, persze, te szeretsz utazni, te mész is, ha kedved van, de más meg egy önző szär, ha szintén megy. Határt kéne húzni szerinted? És mégis hol lenne a határ? Gondolom, te mehetnél, mások meg nem.


"Elég cak Budapestet is megnézni, mennyire negatívan befolyásolja pl. a szoba kiadás külföldieknek a helyiek lakhatását" - Budapesten (és máshol az országban szintén) messze nem az Airbnb a legnagyobb probléma lakhatás tekintetében. Az árakat sokkal jobban felnyomta a CSOK, az, hogy az albérletpiac semennyire nincs szabályozva, nem épülnek bérlakások, emellett a bérek meg rohadt alacsonyak.

2020. márc. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
100%

Az,hogy ilyen beszűkült lusta dög vagy meg gondolom csóró is ezért kárörvendő is.

Borzalmas ez Magyarország.

Amúgy most éri meg mert olcsó lesz a jegy.

2020. márc. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:

Nézzéték én is utazásmániás voltam. A világ hatvan valahány országában jártam. Nem vagyok otthonülő, sem szegény. De mindegy is ha olyan lennék vagy bármilyen negatív tulajdonságom is lenne vagy van: a kérdés nem az én személyemről szól.


Természetesen nem úgy gondolom, hogy én mehetek, más meg nem, hanem annak kéne határt szabni, hogy nem muszáj két havonta elrepülni valahova egy hétvégére például. Tehát nem azt kéne hogy én mehetek, Te meg nem, hanem Te is meg én is maximum ennyit repülhetünk, vagy bizonyos városokba maximális látogatószámot meghatározni. Igazából ez a mi érdekünk is lenne mert senki nem szeret tömegnyomorban nézelődni, órákat sorban állni egyes látványosságok előtt. Ráadásul egyes helyek teljesen elvesztették az eredeti jellegüket, ez a masszív turizmus annyira átformálta.

2020. márc. 12. 15:10
 15/32 A kérdező kommentje:
A repülőjáratok száma megtöbbszörözödött az elmúlt években. Gondolom mindenki tudja, hogy ez mennyire környezetszennyező. Gondoljatok bele, a kinaiak, meg ázsiaiak csak most kezdtek eljutni gazdaságilag egy olyan szintre, hogy ők is megengedhetik maguknak az utazásokat. Ők is fel akarják fedezni a világot. De van egy maximális kapacitásszám. Ezt kellene megérteni, hogy nem lehet a végtelenségig növelni a turizmust.
2020. márc. 12. 15:18
 16/32 anonim ***** válasza:
100%

Ah, szóval te már 60+ országban jártál, de most hirtelen nagyon aggódsz a turizmus miatt. Szóval szerinted évente egyszer lehetne elutazni egy embernek, gondolom, te akkor legalább 70-80+ éves vagy, hiszen magadat sem helyezed mások elé és ezt a rengeteg országot te is évi egy utazással jártad be.


Egyébként a kérdésed egyértelműen rosszindulatú volt, látszik, mennyire savanyú a szőlő, persze, most, hogy nem olyan válaszokat kaptál, mint amiket vártál, már hirtelen a klíma érdekel, meg az ingatlanpiac. :D

2020. márc. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:

16#


Érdekes, Te is azt élvezed, hogy belémköthetsz. Szóval akkor Te se vagy másmilyen mint én nem igaz?


Egyébként ócánjáró hajón dolgoztam, úgy jártam több mint 60 országban.


Senki ellen nem vagyok, de ez a képmutató utazgatás ( posztolgatás a facebookon hogy én itt is jártam ott is jártam be-be-be) amit nagyon sokan csak divatból csinálnak úgy hogy a következményekkel meg nem törődnek, mert muszály egyik hónapban ide repülni, a másikban meg oda, ez már túlzás.

2020. márc. 12. 15:32
 18/32 anonim ***** válasza:
88%

Ja, értem, tehát szerinted ez csak divat, meg dicsekvés, de te meg hozzájárultál ehhez, hiszen azért dolgoztál, hogy ez megvalósulhasson. Akkor nem érdekelt a klíma, csak most?

Ez olyan, mintha nagy vegetáriánus lennék, és idejönnék szidni a húsevőket, aztán közölném, hogy amúgy hentes vagyok.


Figyelj, nekem eszembe nem jutna ide kérdést írni a nyoromom miatt, ezt te csináltad. Nem csoda, hogy sokan ugrottak rá, mert a kérdésed egyáltalán nem arról szólt, hogy te mennyire aggódsz a klíma vagy az ingatlanpiac helyzete miatt, hanem a kárörvendésről. Senki nem szereti az ilyen lúzereket, akiknek egyetlen öröme más kára. Ez van. :)

2020. márc. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
100%
Na, mi lenne velük? Majd utaznak később, de te akkor is ilyen nyomorult irigy kutya maradsz.
2020. márc. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
100%

Azért jó büdös nagy prolinak kell lenni ahhoz, hogy azt a pár 10 ezer forintos repülőjegyet is ennyire sajnáld az emberektől.


De hát a napi kamu kérdezők már csak ilyenek.

2020. márc. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!