Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi lesz most a sok utazásmániá...

Mi lesz most a sok utazásmániással?

Figyelt kérdés
Mit fog csinálni, aki már megszokta, hogy mindig megy valahova? Hogy fogják feldolgozni, hogy most nem lesz mivel dicsekedni a facebookon, meg instragramon az ismerősöknek, hogy itt, meg ott jártam? Ezt csináltam meg azt csináltam.
2020. márc. 12. 14:26
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
88%
Viccelsz, a repülőjegy árak nemsokára sosem látott mélypontot érnek el. Pont hogy most érdemes bejarni a világot.
2020. márc. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
96%

Na eljött a te időd, lehet kárörvendeni mások nyomorán. amúgy senki sem kötelez arra, hogy mások szarságát nézzed epekedve.

Írom ezt úgy tavaly sehol nem voltunk.

2020. márc. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
93%
Akkor most nem utaznak. Mégis mi lenne?
2020. márc. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
Én egy utat már buktam rajta, sanszos, hogy többet is fogok. Nyilván sajnálom a helyzetet, de el tudom ütni itthon is az időt, nem az utazás az egyetlen hobbim, amint pedig lecseng, utazok megint. Facebookra 10 éve nem posztoltam semmit, instagramom pedig nincs, szóval ez a része pont nem érdekel. De ha elkapom a vírust, akkor remélem a magadfajta rosszindulatú, kárörvendő, irigy nyomorultakat mind körbefertőzöm.
2020. márc. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%

Én pl. szeretek utazni.

Mégis mit csinálnék? Nem utazok.

Nem örülök különösebben, de mit kell ezen feldolgozni szerinted? Vagy mi? Nem igazán értem a kérdést, most ez a helyzet, ezt kell elfogadni...

2020. márc. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
84%

Idióta barom!


Nem azért utazok, hogy legyen mivel dicsekedni, soha nem szoktam semmit kitenni a FB-ra, senkinek semmi köze hozzá!

Az eszedbe se jut nyomi, hogy csodálatos dolog megismerni a világot, és nem mindig a panelablakból nézelődni cigivel a kézben, mint te, és gyönyörködni Erzsike néniben, meg józska bácsiban!

2020. márc. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%

A fb-on, instán mással is lehet dicsekedni. Aki ezért használja, az ezentúl is talál majd okot a hülye posztjaira.

Utazás meg mindenkinél más. Én munka miatt utazom rendszeresen. Most nem. Minden konferenciát, találkozót lemondtak. Szerintem érthető. Ki lehet bírni pár hetet utazás nélkül, annak érdekében, hogy javuljon a helyzet.

De sokan nem értik ezt meg. Még 2 hete is mentek ismerősök Olaszországba. És persze utána ugyanúgy mentek dolgozni és mindenhova, mintha semmi se történt volna. Vannak ilyenek, akik úgy vannak, hogy nekik senki se mondja meg, hogy mit csináljanak. Azzal meg nem foglalkoznak, hogy másokra nézve lesz-e valami következménye. De ez mindennel így van. Majdnem mindenki magasról tesz a többiekre. A hétköznapokban is. Pl. parkolás, beáll két helyre, ott ahol, alig van parkolóhely, mindegy, ő beállt, a többiek meg csináljanak, amit akarnak.

2020. márc. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is vannak megvásárolt jegyeim, lehet, nem lesz semmi az utazásból, na bumm! Van más dolog is az életemben, addig csinálok mást, és majd elutazom, akkor, amikor már lehet.

Nekem van Instagram profilom és szoktam posztolni is. Ha nem tetszik, nem kell nézni, ennyire egyszerű. ;)

2020. márc. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:

Nem vagyok kárörvendő, sőt én is nagyon szerettem utazni régen. De ez a tömegturizmus ami ma van, ez szerintem már túlzás. Ezért is szerettem mindig akkor utazni, amikor a lehető legkevesebben vannak.


Azonkívül nagyon környezetszennyező, hogy repülővel, óceánjárókkal tömegek utaznak és a számuk egyre csak nő.


Nem beszélve arról, hogy az airbn megjelenése nagyon sok ember számára nehezítette meg a lakhatást, mert felvitte az albérlet- és ingatlanárakat.


Több városban, pl. Velencében vagy Barcelonában már tüntettek is ellene, sőt turistákat is vegzáltak, mert annyira elegük volt már a sok turistából. Izlandon különféle turistákat érintő adókat vezettek be. Elég cak Budapestet is megnézni, mennyire negatívan befolyásolja pl. a szoba kiadás külföldieknek a helyiek lakhatását.


A normál turizmussal nincs baj, de szabni kéne egy határt a környezetvédelem, a megfizethető lakhatás és a turistacélpontok lakóinak érdekében. Ennyire önző nem lehet valaki, hogy mások életét, a környezetet teszi tegye tönkre.

2020. márc. 12. 14:47
 10/32 anonim ***** válasza:
100%
Kiakadok az ilyen hülyéken: ő nem akar utazni, egy beszűkült, nyomorult, és még másokat fikáz.
2020. márc. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!