Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit kezdjek az életemmel így?

Mit kezdjek az életemmel így?

Figyelt kérdés

Kezdem ott, hogy otthonról kidobtak, szóval kènytelen voltam ide költözni a pàromhoz és az anyósomhoz. Nos, 100 km-re vagyok az előző lakhelyemtől, szóval rohadt magànyos vagyok és úgy érzem, hogy senkire nem szàmíthatok. A párom, az anyja és kb minden rokona naponta azzal bombàz, hogy menjek már a pi csàba dolgozni. A párom anyja elkèr tőlem havonta egy rakat pénzt, de egyelőre még nem sikerült munkát találnom, most csinálok egy tanfolyamot, hogy tudjak menni dolgozni, emellett még adóssàg is van a nyakamban. A jogsiba belefulladtam, és abba kellett hagynom, 50 ezer forintot kellene fizetnem az autós sulinak. Ha felvesznek dolgozni, akkor az sem helyben lesz, szóval busszal kell majd jàrnom, de arra sincs pénzem az még plusz adóssàg. A szüleim 100%-osan magamra hagytak, nem adnak nekem egy fillèrt sem. Kedden végzek a tanfolyammal, de ezt se veszi figyelembe senki, hogy azért csinálom, mert ebben legalább tudnak adni munkát.

A barátaim rohadt távol vannak. Anyósommal már összevesztem, szerinte mindent a fiàra terhelek, pedig én mosok, takarítok és mosogatok, mert anyósom alapból nagyon koszos.

Mióta itt vagyok az allergiàm is kijött, tiszta kiütès vagyok, és ez is nagyon idegesít, mert évek óta nem jött ki.

A pàrommal a pénz miatt kb folyamatosan veszekedünk.

Fogalmam sincs mit kezdjek magammal. Már eszembe jutott, hogy meglèpek az ország másik felébe egy haveromhoz, de úgy hogy nem fogja tudni senki, hogy ott vagyok, csak még pénzem sincs az a baj.

Mit tennètek? Mit kezdjek magammal?

18/L


2019. júl. 7. 17:05
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Nagyvárosban lakom, megyeszèkhely. Voltam már diàkszövetkezetnèl, de jelenleg nincs munka, ők küldtek ki tanfolyamra, ami ma derül ki, hogy sikeres lett-e. Ezzel elmèletileg el fognak rakni dolgozni a szomszédos városba. Nézegettem balatoni munkákat, tavaly is dolgoztam ott, nagyon sok lehetőség van, de a párom nem enged, mert nagyon messze lenne innen.

Szeptembertől felnőttkèpzèsekre jelentkeztem, és esti tagozatos leszek. Augusztusban derül ki, hogy felvettek-e valahova, talán még kollègiumban is tartanak fent néhány helyet estiseknek, de erről még egyelőre hiànyosak az információim. Érettségim van szakmai vizsgával, és ha sikerült a tanfolyamom akkor kapok egy tanúsítvànyt is két szakmàról.

2019. júl. 10. 09:15
 12/15 anonim ***** válasza:
Na, ez tökjó! Akkor mi a kérdés? 😃 Ennél jobban nehéz lenne csinálni bármit is a helyedben.
2019. júl. 11. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Szereztem munkát és eljöttem onnan, a tartozàsaimat pedig rendeztem a tegnapi nappal. Ideiglenesen sikerült hazaköltöznöm, jelenleg pedig arra várok, hogy jöjjön visszajelzès, hogy pontosan hova vettek fel, aztán oda megyek tovább szoba albèrletbe, ahova felvesznek.

Köszönöm mindenki válaszát! :)

2019. júl. 29. 22:07
 14/15 anonim ***** válasza:
Sok sikert az életben! 😊💪
2019. júl. 31. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ez igen, gratulálok.erős vagy.
2019. júl. 31. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!