Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mihez kezdjek az életemmel,...

Mihez kezdjek az életemmel, ha nem is ismerem magam?

Figyelt kérdés
21 évesen leérettségiztem, mindjárt 25 leszek és még mindig nem tudom mi az amivel tudnék foglalkozni egész életemben, már gondolkodtam, hogy beülök az autóba és elmegyek világgá. A másik elég zárkózott, félénk vagyok nem igazán tudok egy embert sem magamhoz engedni.

2019. jún. 27. 11:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Ismerd meg magad.
2019. jún. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Pont ez az. Zárkózott vagy . Az embernek szüksége van visszajelzésre a környezetéből. Ha emberek vesznek körül az segít abban,hogy megtudd milyen vagy :) De amíg ilyen kagyló üzemmódban vagy,és nem látjuk az igazgyöngyöt, nem tudunk milyen visszajelzést adni. Probálj dumálni emberekkel. Ha félénk vagy akár itt neten először
2019. jún. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kezdj el interneten ismerkedni. Nekem is onnan lettek először barátaim, kettőjükkel még személyesen is találkoztam, csak sajnos a távolság miatt nem tudtuk megoldani, hogy ez rendszeressé váljon. 18/L
2019. jún. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mintha en irtam vna ki... Ha gondolod írhatsz privit, együtt kiokoskodunk valamit.. 24L
2019. jún. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A válasz ott van előtted. Ismerd meg magad, erre szand az életed, és ahogy megismered az út közben, azt is tudni fogod mit szeretsz csinálni.
2019. jún. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem jutott még eszedbe h elkezdj önismereti anyagokat olvasni?
2019. jún. 29. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!