Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti éjszakára használtok dezodort?

Ti éjszakára használtok dezodort?

Figyelt kérdés
Ha nem, nem lesztek büdösek?

2019. ápr. 29. 21:17
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Igen, Exodort használok, azt este felteszem, reggel meg egy Lush-os dezodoráló hintőport.
2019. ápr. 30. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
55%

Estére semmiképp, ha nagyon akarok valamit, akkor sima babahintőpor.

Én sokszor napközben sem használok, csak hintőport akkor is. Egészségtelen, természetellenes illat, nem szeretem, csak akkor használom, ha “muszáj”

Párom, nővérem és a pasija soha nem használ dezodort, húgom minden nap alkalmazza, de estére ő is hanyagolja.

N

2019. ápr. 30. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Amikor valamiért este fürdök, igen, mert kicsit megizzadok éjjel a 24-26 fokos szobában.
2019. ápr. 30. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
55%
Nem jó, ha állandóan használom, úgyhogy csak nappalra szoktam.
2019. ápr. 30. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
55%

Én nagyon izzadós vagyok, de estére nem használok dezodort. Egyrészt mert alvás közben méregtelenít a szervezet és nem tesz jót, ha ebben megakadályozzuk azzal, hogy izzadásgátlókat használunk, másrészt reggelre amúgy is tiszta víz szoktam lenni és lezuhanyzok, szóval fölöslegesen használnám este, ha reggel úgyis lemosnám.

21l

2019. ápr. 30. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!