Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti éjszakára használtok dezodort?

Ti éjszakára használtok dezodort?

Figyelt kérdés
Ha nem, nem lesztek büdösek?

2019. ápr. 29. 21:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%
reggelente zuhanyzok, szoval nekem tokmindegy, ha megizzadok
2019. ápr. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
49%

Nem használok, este zuhanyzáskor lemosom, és csak reggel használom újra.

Nem leszek, nem fordult még elő ilyen.

2019. ápr. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
73%
Estére nem. Igazából ha nem megyek sehová,nappal sem itthonra. De én nem izzadok szinte semmit, még nyáron sem. Ha izzadós lennék, biztos zavarna, de éllejre feleslegesnek tartom.
2019. ápr. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
79%
Nem
2019. ápr. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
82%
Éjjelre szerintem felesleges. Szellőznie kell a bőrnek.
2019. ápr. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
67%

Dezodort nappal sem, csak Stiftet. Amúgy reggel szoktam zuhanyozni ébredés után, illetve hazaérkezéskor (nyáron, kirándulások, utazások után), este csak megmosakszom.


Ettől függetlenül volt már rá példa, hogy 1-1 fújás parfümöt nyomtam a kezemre, ruhámra este is, mert jó az illata.

2019. ápr. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
81%
Én este, fürdés után tiszta bőrre szoktam izzadásgàtlót kenni, màsnap estig kitart
2019. ápr. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
30%
Nem, mert minek: este fürdök, barátnőm nincs, az éjszaka meg így is megy az "álomharc", ami többször verejtékezésbe torkollik... Azért, hogy vonítsanak a hónaljkutyák, minek?
2019. ápr. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
34%

Nem, csak rosszul vagyok tőle, nem is egészséges, mostmár nappal sem szoktam használni, inkább reggel is meg fürdöm vagy napközben amikor tehetem.

21F

2019. ápr. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%

Használok, de nem azért mert éjszaka vagy reggel van, hanem mert fürdés után automatikus dolog.

Szerencsére nem vagyok izzadós, de hogy büdös e valaki az több mindentől függ (pl. neme, kora, hormonok, egészségi állapot, szoba hömérséklete, borotválkozik e, stb).

2019. ápr. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!