Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Rettegek a poloskától, miért?

Rettegek a poloskától, miért?

Figyelt kérdés

Olvastam róla hogy nem bánt. Meg régen meg is mertem fogni. De most, ha meglátom akkor teljesen be vagyok sz*rva. Nem merek a szobában aludni, amikor meglátom, ha száll áll a szőr a hátamon :(

Nagyon nagyon félek tőlük :(

Más is van így ezzel? Aki igen, tudott tenni ez ellen ?


2018. szept. 18. 23:17
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne. Mióta talalkoztam ágyi poloskaval azota a sima poloska teljesen hidegen hagy.
2018. szept. 18. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Nagyon vicces :D

Nem akarok ágyi poloskát ><

2018. szept. 18. 23:47
 3/10 anonim ***** válasza:
nem tudom, de én is félek tőle nagyon.
2018. szept. 18. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
52%
Mert kibaxott undorító, repked, meg még nagy is. Ne nyisd ki az ablakot, ha bent fel van kapcsolva a villany, akkor nem nagyon megy be. Vagy rakjál fel szúnyoghálót, az a legbiztosabb. Én már sokkal kevésbé félek tőle, mint 2-3 éve, amikor kezdtek megjelenni, mivel megszoktam őket. Most már sokkal könnyebben csapom le őket...
2018. szept. 19. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Van egy pár nagyobb fa az ablakom előtt,onnan szoktak támadni ha kinyitom...pár napja pont ebbe a hibába estem,valami kisebb társát akartam kilakoltatni amikor szélesre tártam és mint aki arra várt,abban a pillben széttárt lábakkal és szárnyakkal startolt a fejemnek...hát mint akit nyúznak ordítva úgy homlokon vágtam magam,hogy másnap is megéreztem..a szagával együtt...és igen elég ocsmány jószág,főleg amikor októberi hónapban harmincasával csüngenek az ablakom réseiben...érdekes,mert kölyökkoromban még a cserebogarakat is összefogdostam,csak felnőttkoromra lettem ilyen kényes és a szabadban nem igazán törődöm velük,csak ha a komfortzónámat veszélyeztetik...továbbá mióta megtudtam,hogy ázsiából bevándorolt invazív faj,azóta migránsbogárnak hívom...ő valódi ellenség.. :)
2018. szept. 19. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm az értelmes válaszokat :)

Szúnyogháló, tényleg! Mondjuk már beszéltem erről apummal és régi a ház, nincs helye a szúnyoghalonak :/

Egyébként tényleg imádnak felém, rám is szállni! Pfejj ><

2018. szept. 19. 05:39
 7/10 anonim ***** válasza:
52%
Ha szeretnéd hogy bűz kiadása nélkül kapd el, dezodor+öngyújtó. Aztán dobhatod ki :)
2018. szept. 19. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nixon óta én is félek tőlük.
2018. szept. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
edd meg
2019. jún. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Pont tegnap történt velem ez az eset:

Az utolsó estét töltöttük a szálláson Erdélyben, és berepült a poloska. Befogtuk egy pohárral, tervezgettük, hogy kidobjuk, de a szobatársam gyengén dobta ki, és visszarepült. Felkaptam az első kezem ügyébe került tárgyat, ami egy dezodor volt, és rányomtam a fél flaskát. Pörgött a párkányon, az utolsó erejével felrepült az ablak szélére. Utána azt hittük, hogy kirepült, de az egyik társam nem vette észre, és odacsukta az ablakkal. Jó pont, hogy a dezodor elnyomta a szagát (de élvezhettük egész éjjel a tömény illatát.) Akkor meg már fetrengtünk a röhögéstől, bejött a felügyelő tanár, és elmesélte, hogy az egész folyosó rajtunk visít odakint. Felejthetetlen emlék lesz. :D

2019. jún. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!