Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Munkahelyi vécén ciki nagyvécé...

Munkahelyi vécén ciki nagyvécére menni?

Figyelt kérdés

Általában otthon szoktam, de néha

néha kiszámíthatatlanul rámjön és most úgy voltam vele nem tartogatom. Sajnos a fülkéből minden kihallatszott és mások is voltak a mosdóban. Mikor kijöttem, úgy néztek rám mintha bűnt követtem volna el. Tényleg ennyire ciki? 23L


2015. okt. 1. 17:02
1 2
 11/12 anonim válasza:
Nem ciki, bár volt, hogy egyszer én is annak éreztem. A lányokkal kimentünk a vécére pisilni, de egy nekem kakilnom is kellett, és nem kötöttem az orrukra. Amig pisiltünk egymás mellett én kinyomtam a nagyot is. Nyilván a szagot rögtön érezni lehetett, ami feltűnt nekik. De úgy tettem, mintha mi sem történt volna. Gyorsan letudtam. Mire kijöttünk a mosdóból már el is felejtették. :-) 21/L
2015. okt. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
De még mennyire ciki lenne, ha besz@rnál inkább! :o
2015. okt. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!