Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Munkahelyi vécén ciki nagyvécé...

Munkahelyi vécén ciki nagyvécére menni?

Figyelt kérdés

Általában otthon szoktam, de néha

néha kiszámíthatatlanul rámjön és most úgy voltam vele nem tartogatom. Sajnos a fülkéből minden kihallatszott és mások is voltak a mosdóban. Mikor kijöttem, úgy néztek rám mintha bűnt követtem volna el. Tényleg ennyire ciki? 23L


2015. okt. 1. 17:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem kicsit ciki.
2015. okt. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy ciki :D
2015. okt. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Azért van a wc, hogy használja az ember..

Ha munkahelyen jön rád, akkor ott told ki a kábelt, nem beszélve arról, hogy nem egészséges x órákon át folyamatosan tartogatni, illetve még arra is koncentrálni meló közben..nehogy egy megerőltetőbb mozdulat miatt megkarcoljon a vége.

2015. okt. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 gnoomage ***** válasza:
100%
Suliban is ez volt velem első évben. Aztán most már úgy vagyok vele, ha valakinek baja van mondja a pofámbaxD Én ott szarok ahol akarokxD
2015. okt. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki. Termeszetes dolog..hulye az aki cikinek tartja. Ez emberi szukseglet.
2015. okt. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy ciki! Arra valók a WC-k, hogy ott intézzük el a kis- és nagydolgainkat.
2015. okt. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha a szükség hív... Emberek vagyunk, aki ezen nevet, az hülye vagy valami más baja van.
2015. okt. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Valahol vicces az ember, hogy a legalapvetőbb élettani funkcióit ekkora tabuként kezeli.


De hát a wc arra van hogy használjuk. Inkább megyek el szarni, mint hogy telefossam a gatyám villamoson, vagy durrogtassak büdöseket estig :D

2015. okt. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Kevésbé ciki, mint bekakilni.
2015. okt. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én sem értem azokat az embereket akiknek ez ciki, de szerintem azok egyben hülyék is. Már nem azért.. de hogy lehet a sz*rás ciki? Ők nem szoktak?

3 éve hajnal 3-ra mentem dolgozni. 5 óra fele a kávé, a fáradtság, meg a stressz olyan cifra f*sás-szar*s-atom vegyületet hozott létre, mintha rakéta lennék. Az más kérdés hogy ez akkor is előfordult amikor ki volt írva a WC-re hogy nem működik, csak én nem vettem észre..

2015. okt. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!