Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vendégségben illik nagyvécére...

Vendégségben illik nagyvécére menni?

Figyelt kérdés

Tudom már volt ilyen kérdés, de tegnap én is ilyen a helyzetbe kerültem. Estefelé átmentünk anyu kolléganőjéhez, és rámjött. Csak annyit mondtam pisilni megyek, de aztán kihallatszottak hangok, mélyöblítésű vécéje volt és többször loccsant és elég hangosat szellentettem is. Szörnyen kínos volt. Igyekeztem kevés papirt használni és be is fújtam. Mikor

kijöttem, megkérdezte minden rendben van-e mondtam igen, de ebböl tudom biztosan hallották, szörnyen elvörösödtem. 18L


2015. szept. 25. 14:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Illik vagy nem illik, ha menni kell, hát menni kell. Nem tudom más hogy van, de én nem tudom sokáig tartogatni. 26L
2015. szept. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
53%
Igen, de illetlenség ha nem kéred meg a vendéglátót, hogy törölje ki:D
2015. szept. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
82%
nem illik, ezért sz..rok mindig a perszaszőnyegre
2015. szept. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
53%
Soha nem tudom megérteni, hogy egyesek miért verik ekkora dobra a vécézést. Ha olyannál vagyok akit nem nagyon ismerek akkor megkérdezem, hogy merre található a mellékhelység. Elvégzem a dolgom és megyek vissza. Ennyi. Ha pedig közeli ismerősöknél vagy haveroknál vagyok szimplán bejelentem, hogy ''elmegyek szarni''. Közben Fruit Ninjázok a telómon, a dolog végeztével pedig lefényképezem a végterméket és eldicsekedek vele :D Koleszba mindig megy a verseny, hogy ki tud durvábbat termelni :D 20/F
2015. szept. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
77%
na azért azt ne csináld,amit az utolsó,ő már átesett a ló túloldalára,de durván.
2015. szept. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nyilvan nem, de jobb, mint odaszarni a szofara.
2015. szept. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
64%

Ha nem befosás a tét akkor simán vissza lehet tartani órákig. Pl suliban ha 4 év alatt ha 2 x nagywc-ztem de akkor is valami hashajtóst ehettem.

Szóval vendégségben ha nem 2 napos a buli soha nem nyomom a kábelt. Hogy illik e nem illik kevésbé zavar mint hogy hallgassák a hangokat és kuncogjanak.

2015. szept. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Én szinte mindig időben elmegyek kakálni, így nem tudom tartogatni sok ideig...
2015. szept. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha hozzám jön valaki vendégségbe, és rájön a dolog, akkor nyugodtan elmehet. Most miattam ne kezdjen ott már el szenvedni... És vagyok olyan kulturált, hogy ha hallok is hangokat, akkor nem fogok a képébe kuncogni, ha kijön. Normális ember diszkréten viselkedik ilyenkor szerintem.
2015. szept. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
94%
én nem csinálok belőle ügyet ha vki nálam van és elmegy nagydolgozni, azért van a vécé. de mondjuk én is múltkor hasonló szituációban voltam: vendégségben voltam, és rámjött a nagydolgozhatnék. viszont én inkább ilyenkor visszatartom és csak otthon megyek el, pár óráig szerintem nem nagy kínlódás visszatartani, cserébe a kínos helyzetek elkerüléséért
2015. nov. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!