Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vendégségben illik nagyvécére...

Vendégségben illik nagyvécére menni?

Figyelt kérdés

Tudom már volt ilyen kérdés, de tegnap én is ilyen a helyzetbe kerültem. Estefelé átmentünk anyu kolléganőjéhez, és rámjött. Csak annyit mondtam pisilni megyek, de aztán kihallatszottak hangok, mélyöblítésű vécéje volt és többször loccsant és elég hangosat szellentettem is. Szörnyen kínos volt. Igyekeztem kevés papirt használni és be is fújtam. Mikor

kijöttem, megkérdezte minden rendben van-e mondtam igen, de ebböl tudom biztosan hallották, szörnyen elvörösödtem. 18L


2015. szept. 25. 14:42
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan nem értem miért kínos, hogy van emésztésed???
2015. nov. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
92%
az nem kínos, csak én nem szeretem idegen helyen intézni ezért inkább visszatartom és otthon megyek csak nagydologra
2015. nov. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
69%

Biológiai lények vagyunk.

Célszerű úgy alakítani az életvitelt, hogy reggel intézze el a nagy dolgát az ember. Egész napja sokkal kellemesebb lesz.

Persze, előfordulahat ennek ellenére egy hasmenés, hasgörcs, vagy egy durrantás.

Kulturált társaság általában nem vesz tudomást erről. Ez egy szükséglet, mint a tüsszentés, köhögés.

2016. febr. 4. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!