Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy lehetne a legprofibban...

Hogy lehetne a legprofibban eltűnni?

Figyelt kérdés
A kérdés arra irányul, hogy van kb. 1.000.000 Ft a számlámom. Van egy célom, de úgy tűnik, második nekifutásra sem fog sikerülni. Ez elég nagy szégyennek fog számítani. Egyszerűen buta vagyok egy adott dologhoz, és kész. Szeretnék lelépni nyomtalanul. Melyik országban nem keresne a rendőrség?

2015. szept. 30. 17:03
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Sima ügy. Elmész valami őserdei természeti törzshöz oszt megkéred őket fogadjanak be hagyjanak kunyhót állítani ,és tanítsanak meg vadászni. Aztán ennyi. Ha megesznek,így jártál,de ha viszel nekik valami jó ajándékot, lehet befogadnak :)


De eszkimókhoz is elmehetsz, ott azt hiszem az a szokás hogy egyből lehet éjszakázni valakinek az asszonyával ,szóval barátkozós népek. Csak hát hideg van meg zsíros a fókahús, de majd megszokod.

2015. szept. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
#13: Írhatnál még több ilyet, biztos van 1-2 ember aki fizetne a rossz vicceidért, aztán fialna a stex-ed.
2015. szept. 30. 17:41
 13/18 anonim ***** válasza:
Elmehetsz az USA-ba ha sikerül bejutnod,akkor lelécelsz,ott lehet csövezni amíg ki nem utasítanak az országból.De tényleg nagyon kevés a tőkéd.Az őserdei törzsekhez eljutni és oda beilleszkedni az szerintem lehetetlen,minden bajod lenne pár nap után ,vagy megfertőznéd a bennszülötteket az európai vírusokkal amikhez nincs meg nekik az immunitásuk.Egyébként jó a kérdésed.
2015. szept. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

pedig nem vicc ez. Büdös életben nem keresne a rendőrség a sarkörön túl valami jégkunyhóban, vagy az őserdőben,hacsak nem te vagy a top 10 keresett bűnözők egyike.

De ha veszel egy kis zárt teres bárkát és napi 1-2 halat fogva éldegélsz valami eldugott óceáni szigetek közt, ott se találnak meg. A lényeg hogy civilizációtól távol legyél.

2015. szept. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Kérdező te magad vagy egy rossz vicc.
2015. szept. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
16-os te sík hülye vagy már bocs,hát a sarkkörön túl kéne egy motoros szán,egy puska lőszerrel a jegesmedvék miatt,meg egy fűthető ház amit nem is tudom mivel fűtenél,és ha ez meglenne akkor az eszkimók elzavarnának a p.csába,hogy ne a területükön vadássz.
2015. szept. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Óceánia lenne talán a legjobb hely. Én ott szívesen éldegélnék. De az USA-n is gondolkodtam. A komp/hajó nem hiszem hogy olcsóbb lenne, mint egy repülőgép. De volt már egy ismerősöm, aki kiment hajléktalannak az USA-ba, bár ő utána haza is jött, 1-2 hétig maradt, de nem akart fizetni a szállásért.
2015. szept. 30. 17:55
 18/18 anonim ***** válasza:
1millából kijön egy puska. Motoros szán se kell csak valami kutyaszán, és össze kell haverkodni az eszkimókkal,amennyi halat megeszik egy ember meg két kutya abba nem hallnak bele. Jégből kell kunyhót építeni az ingyen van. Mindig csak a kifogások,el vannak puhulva az emberek,régen elég volt egy barlang meg egy kőbalta :)
2015. szept. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!