Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy lehetne a legprofibban...

Hogy lehetne a legprofibban eltűnni?

Figyelt kérdés
A kérdés arra irányul, hogy van kb. 1.000.000 Ft a számlámom. Van egy célom, de úgy tűnik, második nekifutásra sem fog sikerülni. Ez elég nagy szégyennek fog számítani. Egyszerűen buta vagyok egy adott dologhoz, és kész. Szeretnék lelépni nyomtalanul. Melyik országban nem keresne a rendőrség?

2015. szept. 30. 17:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Ha eljutsz Észak-Koreáig akkor nyerő vagy.Csak plasztikáztass ferde szemet a millából.
2015. szept. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Jó, köszi a hasznos választ.:D Cipruson vagy Máltán keresnének?
2015. szept. 30. 17:07
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Azt tudod hogy ennyi pénzel az első pár hónap után(ha nem sokkal hamarabb) utcai csövesként végzed?
2015. szept. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Nincs célom. Szerintem itthon lakni és 90.000ft-ot keresni még 40-50 évesen sem jobb. Illetve rosszul gondolom? Megölni nem szeretném magam. De értelmet nem látok a gályamunkában sem.
2015. szept. 30. 17:12
 5/18 anonim ***** válasza:
Külföldön meg mit fogsz csinálni? Mit csinálsz ha beteg leszel? Egészségügyi ellátásra való jogosultságodnak kell lenni. Külföldön is. Miből akarsz megélni? az egymilliódból? Valamit dolgozni kéne. Ahhoz is kell papírok minden. Nem is értem hogy jut ilyen dolgok ember eszébe, ez az "eltűnök a világ elől" kb egy 8 éves kisgyerek gondolkodási szintje.
2015. szept. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
köllts pszichológusra itthon, aki segít ezt feldolgozni. Ez egy tuti jel, hogy neked más út van kijelölve, feleslegesen ragaszkodsz..ennyi..nem égés.
2015. szept. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Amúgy mesélnél még róla hogy ezt te hogy képzeled el?

Valahol meghúzod magad a világ másik kis zugába és életed végéig eléldegélsz az egymillió forintodból?

2015. szept. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Nem, ezt a pénzt arra fordítanám, hogy az utazást megtudjam kezdeni. Nekem az is jó, ha koldulgatok. De a legjobb lenne, ha tudnék esetleg az út széléről gyümölcsöt ilyesmiket szedni. Elvagyok én azzal is. Nekem az étel a legkevesebb, úgy gondolom. A két hete lejárt terméket is megeszem, bajom még nem volt belőle.
2015. szept. 30. 17:28
 9/18 anonim ***** válasza:
Utald át a számlámra pénzt aztán csókolom, csinálj amit akarsz utána.:D
2015. szept. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
#6: ha letérnék erről az útról, akkor finoman mondva leszólnának, már nem lennék tök jó fej...valahogy úgy gondolom, ha most ezt a lehetőséget elvesztem, akkor itt vége, én többet nem akarok már ilyen karrierrel meg ilyen hülyeségekkel foglalkozni. Nem, egyszerűen tök buta vagyok mindenhez.
2015. szept. 30. 17:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!