Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Elegem van az életemböl mit...

Elegem van az életemböl mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Állandoan csak idegeskedek sehova sincs kedvem menni meg legszivesebben egèsznap itthon lennèk bezárkozva a szobámba rosszul vagyok ha emberek közelèbe kell mennem. Barátaim sincsenek max 1 akivel nèha beszèlek. Utalom azt amit most tanulok ès váltani se merek emiatt állandó gyomorgörcsöm van. Csak az ad egy pici örömöt sorozatot nèzek. Meg átèltem már pár szörnyü dolgot ès ez is rá tett egy jó nagy lapáttal. Jó lenne csak úgy eltünni a semmibe.

2015. szept. 1. 18:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Menj pszihológushoz
2015. szept. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Békélj meg önmagaddal, nem zarkozhatsz el, ember vagy! Társaságra van szükséged. Lehet, hogy azt érzed most, hogy nincs, de ha elzarkozol meg fogsz bolondulni.

Próbáld feldolgozni a történteket, én tavaly átéltem egy tragédiát... Tudom mirol beszelsz, ugyanigy éreztem, nem mentem pszichológushoz, nekem is 1 barátnőm volt, Ennyi.

Bekelj meg, aztán próbálj felejteni, szórakozz. A barátodnak sincsenek haverjai? Üljetek össze 4-5-én vagy többen és iszogassatok, nevessetek, élvezzétek az életet!

Nem tudom tanulsz-e vagy dolgozol, de mind a kettő lefoglal téged, es emberek közt vagy, ha tanulsz nem gondolkodsz olyan sokat a rossz dolgokon.

Sporoltj, Menj bicajozni, futni stb. Az is eltereli a figyelmed. Videójatekozz, de ne vidd túlzásba! Mondd ki amit gondolsz, ami nyomja a szíved, mondd/írd le a peoblemaid valakinek, es mar az konnyt rajtad!

Tanulj új dolgozat, járj el autozni/motorozni/edzeni ha fiú vagy. Ha nem tetszel magadnak es csaj vagy sminkeld magad, ha fiú mint irtam edz, vegyél új ruhákat. Találj vmi fontosat az eletedben, pasizz/csajozz.

Hallgass zenét, olyat amit szeretsz. Egyel finom ételeket, Menj el túrázni, sétálni, irj verset. Tuntesd el a fuggesegeket az életedből, tuntesd el a negatív embereket is melloled, kapcsolodj ki, gondolkodj pozitívan.

Es menni fog! Higyj önmagadban!

Remelem Segítettem.

2015. szept. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Keress sok pénz,megváltozik a látásmódod!
2015. szept. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!