Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Most mit kéne tennem? Nagyon...

Most mit kéne tennem? Nagyon gáz helyzetben vagyok!

Figyelt kérdés

Kicsit hosszú lesz:

Már 3 éve nem találkoztam az unokatesómékkal ezért kitalálta anya hogy látogassuk meg őket 1-2 hétre. Minden meg volt beszélve mikor jött egy telefon hogy anyának el kell mennie, így nem tud jönni. Mondtam hogy semmi gond elmegyek egyedül csak az a baj hogy úgy nem engedett el. Végül azt találtuk ki hogy valamelyik uncsim idejön és elmegyünk vonattal. Csak egyikük ért rá, nevezzük most mondjuk Zolinak. Szóval mikor idért akkor tiszta happy volt minden mert facebookon napi szinten beszélünk és most 3 év után újra látjuk egymást. Na de a gondok már itt elkezdődtek. Mikor megérkezett természetesen megöleltem meg adtam az arcára egy puszit de mikor a puszit adtam akkor elforditta a fejét és így az ajkait pusziltam meg. Jó ezen még röhögtünk meg minden. A vonatút teljesen rendben volt. Miután leszálltunk még sétálni kellett kb 2 km-ert. Először a vállamra rakta a kezét, ezzel még nem is lett volna semmi baj csak a keze egyre lentebb csúszott, én nem figyeltem csak azt vettem észre végül hogy megfogja a seggem. Akkor arrébb ugrottam, kérdezte hogy mi a baj és mondtam inkább hogy semmi . Azon a napon más nem volt. Reggel mikor keltem fel, hallottam hogy mocorog valaki, kinyitottam a szemem és ő térdelt az ágy előtt és annyitt mondott hogy aranyosan alszok.. én nem szóltam semmit. Csütörtökön elmentünk este ottalvós bulira az egyik haverjához. Nem volt elég ágy, ezért úgy döntöttünk hogy mindenki a földön alszik. Mikor már aludt mindenki, Zoli felkeltett hogy menjek vele. Kimentünk az udvarra és néztük a csillagokat. Azt mondta hogy van egy titka amit el akar mondani de ne legyek mérges, mondtam hogy nyugodtan mondja és azt mondta hogy szerelmes belém!!! Enyhén szólva kiborultam , orditoztam suttogva hogy ezt hogy képzeli és akkor megcsókolt én meg visszacsókoltam mert jól esett. Utána mikor eljutott az agyamig hogy az unokatestvéremmel csókolózok akkor pofonvágtam és elindultam haza. Persze követett és magyarázkodott hogy nem tehet róla hogy szeret. Én nem szoltam semmit, ki voltam és ki vagyok borulva. Azóta nem szólok hozzá de még itt leszek jövőhét vasárnapig. Mit kéne tennem??

Ja és fiatalok vagyunk: én 13 ő 15



2015. júl. 19. 18:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Mit kéne tenned? Semmit. Mondd meg neki, hogy bocs, de nem akarok vérfertőző lenni. Ennyire egyszerű, akár szeret akár nem, rokonnal tilos.
2015. júl. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Legyen o a biztos pont az eletedben, mintha a testvered lenne. De ertetsd meg vele, hogy rokonnal nem oke. Es egy tanacs:ne engedj neki se csokot, se semmi ilyesmit, mert azt fogja hinni hogy megis szabad! Lehettek nagyon jo baratok, lelki tarsak...
2015. júl. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!