Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ilyen helyzetben mit kellene...

Ilyen helyzetben mit kellene tennem?

Figyelt kérdés

Kiskoromtól kezdve mindig mondták nekem hogy kövér vagyok, kövér vagyok...és ezt elhittem és mindig szenvedtem e miatt,egy idő után már nem is érdekelt...

Most pedig rájöttem hogy nem is voltam kövér....persze nem átlad súlyom volt csak 10-15 kg plusz....de mire erre rájöttem már "beteljesült"a dolog és most vagyok csak igazán kövér:(

nem tudom mit tegyek, nem merek elmenni sehová, és most mégjobban bántanak mint régen...és nagyon kezdek kiakadni,hogyha régen a szüleim nem mondogatják akkor nem lett volna mindegy nekem,és nem ilyen lennék,hogy 50-60 kg felesleg van rajtam:(


2012. febr. 23. 11:55
 1/6 anonim ***** válasza:
De ha most már belátod hogy nem vagy kövér. Akkor mit foglalkozol azzal aki ezt mondogatja? Hát engedd el a füled mellett. Vagy ha van rajtad esetleg még most is pár kiló felesleg, ami téged esetleg zavar (de itt is az a lényeg csak hogy téged zavar e vagy sem, mert azt hogy mást zavar azt ki nem sz@rja le) szóval ha téged zavar akkor meg sportolj.
2012. febr. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem, most már azt látom be hogy akkor nem voltam kövér...de mára már az lettem:(
2012. febr. 23. 12:08
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor meg sportolj, és egyél megfelelően, ha ez téged zavar, és akkor lefogysz.
2012. febr. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Csak gratulálni tudok a környezetednek, a folyamatos lekövérezéseddel elérték,hogy teljesen elment az önbizalmad és gondolom bánatodban ettél. Velem is ez van, nekem is mindig azt mondták,hogy kövér vagyok(rajtam is olyan 10-15 kiló felesleg volt) , persze a családomban volt aki ezt szépen, nem bántóan közölte velem, mert segíteni akart, volt aki kerek perec ledagadtozott. Csak azt nem értettem,hogy miért tömik belém a kaját ha kövérnek gondolnak. Lényeg az,hogy én is szépen lassan szedtem fel további kilókat és most az önbizalmam a 0-n van és utálok kimenni az utcára.

Egy megoldás van , nem eszel sokat és elkezdesz mozogni. Tudom mondani könnyű és nehéz rászánni magadat, hiszen nekem sem megy, de ez az egyetlen megoldás.


Egyébként megkérdezhetem,hogy hány kiló vagy és milyen magas?

2012. febr. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
170 cm és 125 kg
2012. febr. 24. 22:45
 6/6 anonim ***** válasza:
lány vagy? Hát igen valóban van rajtad 60 kg felesleg kb, de szerintem ha most elkezded és nem halogatod akkor év végére simán lefogyhatsz 40-45 kilót. Én is elkezdem. Hajrá!
2012. febr. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!