Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ki érti a nőket vagy mi bajuk?

Ki érti a nőket vagy mi bajuk?

Figyelt kérdés

Egyszerű de mégis nagyon bonyolult a kérdésem...

Nem értem "volt" barátnőmet mivel mindennél jobban szeret de hát szétváltunk azért mert a családja kompletben kitagadta most eltelt 4 hónap én meg a barátaival találkozom mert nekem is a barátaim lettek.

Viszont egyet nem értek ha mindennél jobban szeretett akkor most mi a fene baja van vagy egyáltalán minden más lánynak vagy nőnek??

Miért nem lehet kapcsolat után folytatni barátságal..

Főként hogy nem is szakításal vagy összeveszésel váltunk el hanem mert a családja kitagadta azért mert engem jobban szeretett és visszament hozzájuk...

Most meg mindennek elhord nagy a képe nomeg gyártja a hazugságokat mert fogalmam sincs hogy miket meséltek be neki a családja...

DE közben vakarom a fejem mert ha mindennek elhord meg "utál" meg minden akkor miért szál le mosolyal és elpirulva a buszról ha leszáll előttem?

Vagy tegyük fel minek leskelődik utánam, egyszerűen a nők érthetetlenek..O.o -.-" >_<


19/f



2015. szept. 22. 17:28
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Nem.. jelenleg kihagytam egy évet a suliból és egyszerre 2 munkám volt egy éven keresztül(18órázás)

ilyen szinten rengeteg összejöt pénz és azt meg is szoroztam 3 szorosára.

Nem túl sokat vagyok netközelben így nem figyelek ezekre a szabályokra..

hát ha annyira el akarja hitetni magával akkor be adom a derekam de akkor csak neki lesz rossz jövője..

Mivel megint meg fog bukni minimum 6 tantárgybóll mint tavaly is.. mert a családdja nem hagyja élni szinte..

2015. szept. 22. 22:25
 12/14 anonim ***** válasza:

A helyesírásra nem csak a neten kell figyelni, ez egy alap dolog lenne. Szégyen, ha valaki még írni sem tud.


Egyébként az meg már a lány dolga.

2015. szept. 23. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Na csiripelj csak madárkám, hogy miből lehet egy év alatt összespórolni egy lakásra valót végzettség és szakmai tapasztalat nélkül 19 évesen! A yardot érdekelni fogják a piszkos kis részletek is, kapsz majd egy kis rácsos ajtajú szobát, ahol nyugodtan össze tudod szedni a gondolataidat.
2015. szept. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Tudod a sok idióta ember csak adja a pénzt a lottózóknak azzal hogy ilye 10-20 ezerrel fogad de a idiótája egy szelvényen vagy 8 mecset játszik meg ami bitos hogy viszi a szelvényt.. de az aki türelmesen csak egy mecsre tesz állandóan vagy ritkán kettőre amivel duplázza a pénzét akkor az meg is él belőle.

Én a első fizetéseimnek a felét tettem fel és simán jött közbe napról napra duplázgatam végül összegyült.

És mivel adózik is a ember a tipmixel utána már nem érdekli őket hogy többszáz ezred van hisz azt a kevéske adót mikor fogadtál megadtad de mikor felveszed a nyereményt nah az adómentes :3

Tehát csiripelek én annyit hogy nem úgy fogadok a tippmixen mint agyatlan foci drukker aki csak piálás közbe ogad és semmit sem nyer hanem én csak olyanra fogadok ami dupláz vagy legalább nyereséget is hoz és nyer is.. nah így lett olyan sok pénzem nem kell ide szakma és egyéb. viszont most visszamentem a suliba..

2015. szept. 24. 16:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!