Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért ítélik el azokat (főleg...

Miért ítélik el azokat (főleg nőket) akik a testükkel érvényesülnek?

Figyelt kérdés

De tényleg,miért?


Nem lehet mindenki okos és szerezhet diplomát vagy gazdag szülők pujája esetleg élsportoló vagy lottó nyertes. Viszont ha a lány feltűnően csinos,akkor miért nem élhet vele anélkül,hogy K-nak bélyegezzék?



2015. aug. 26. 19:12
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
Nem ítélem el, csak nem tartom semmire. Nincs mit becsüljek benne.
2015. aug. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mert nincs mögötte teljesítmény,de van mögötte érdemtelen szerencse,vagyis hogy szépnek született. Az átlag ember akinek mindenért keservesen küzdenie kell és még így sem viszi sokra ,az irigy erre.
2015. aug. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
24%
Akik elítélik a qurvákat azok csak irigyek rájuk, és meglehetősen ostobák. Én személy szerint minden qurvát tisztelek, mert a legnemesebb munkát őt végzik, és ezt úgy mondom, hogy nem szorulok rájuk.
2015. aug. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha így nézzük a tehetség szintén érdemtelen szerencse, csak míg az egyik alkot, a másik "csak úgy van"...de nem ítélem el, csak nem értek egyet az ilyen nőkkel.
2015. aug. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem ítélik el (amég nem erotikus munkát végez), csak úgy vannak vele, mint pl egy ógörög amfórával. Szépnek szép, de belül üres. Ráadásul nem nagyon van olyan munka ahová elég egy csinos pofi. Modellnek kell némi színészi tehetség, műsorvezetőnek jó beszédkészség stb. A másik probléma hogy sokan csak azt hiszik magukról hogy feltűnően csinosak...
2015. aug. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mert gátfutásban mellbedobással győz.
2015. aug. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mert egy értelmes ember nem akar semmilyen kapcsolatot létesíteni egy ilyen személlyel. Ezzel gondolom te is tisztában vagy. Na de akkor miért várod el, hogy mások foglalkozzanak velük, amikor az életdöntésük az, hogy magasról tesznek az emberekre?
2015. aug. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én nem azért ítélem el amiért a testéből él, hanem azért, amikor letagadja! Ha egy nő bevállalja, hogy ő k.urva, azzal semmi bajom! De amikor nyilvánvaló, hogy r.ibanc az illető, és ezt tagadja, sőt sértésnek veszi, na akkor kinyílik a bicska a zsebemben. Pl ismerek olyanokat akik netes camszex oldalakon masztiznak premier plánba a kamerába, de ezt úgy közvetítik kifelé, hogy ők modellek! :D
2015. aug. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Mert nincs mögötte teljesítmény,de van mögötte érdemtelen szerencse,vagyis hogy szépnek született. Az átlag ember akinek mindenért keservesen küzdenie kell és még így sem viszi sokra ,az irigy erre."


Én bevallom,hogy ezért.Bár igyekszem nem ítélkezni,mert van benne igazság,hogy "jól csak a szívével lát az ember" csak nehéz amikor azt látom,hogy én férfiként fizikai melót végzek 80 ezerért(ok,nem tanultam szét az agyam,ez az én felelősségem)és a nőci,aki ugyanúgy nem két diplomás,napi 3 óra melóból 35 ezret keres,csak mert jól néz ki és nő...nekem meg mi a lehetőségem? Lehet,hogy lenne igény az ánuszomra,na de azt talán mégsem...:)

2015. aug. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!