Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ki érti a nőket vagy mi bajuk?

Ki érti a nőket vagy mi bajuk?

Figyelt kérdés

Egyszerű de mégis nagyon bonyolult a kérdésem...

Nem értem "volt" barátnőmet mivel mindennél jobban szeret de hát szétváltunk azért mert a családja kompletben kitagadta most eltelt 4 hónap én meg a barátaival találkozom mert nekem is a barátaim lettek.

Viszont egyet nem értek ha mindennél jobban szeretett akkor most mi a fene baja van vagy egyáltalán minden más lánynak vagy nőnek??

Miért nem lehet kapcsolat után folytatni barátságal..

Főként hogy nem is szakításal vagy összeveszésel váltunk el hanem mert a családja kitagadta azért mert engem jobban szeretett és visszament hozzájuk...

Most meg mindennek elhord nagy a képe nomeg gyártja a hazugságokat mert fogalmam sincs hogy miket meséltek be neki a családja...

DE közben vakarom a fejem mert ha mindennek elhord meg "utál" meg minden akkor miért szál le mosolyal és elpirulva a buszról ha leszáll előttem?

Vagy tegyük fel minek leskelődik utánam, egyszerűen a nők érthetetlenek..O.o -.-" >_<


19/f



2015. szept. 22. 17:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Gondolom, rossz neki, hogy nem lehet veled. Nem a barátod akar lenni, mert szerelmes.
2015. szept. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
De ha szerelmes lenne belém akkor minek talál ki hazug történeteket és hord el mindennek engemet? nomeg miért nem veszi jól ha hozzá érek?
2015. szept. 22. 17:42
 3/14 anonim ***** válasza:
Senki, de időnk van bőven! :-)
2015. szept. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Te sem vagy egy egy túl érzelmi ember, aki képes mások helyzetébe belegondolni.
2015. szept. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
joltudom hogy mik vannak a háttérben nála és mik történtek a nyári idelye alatt.. de most fogja tölteni a 18 at szereztem lakást és autót is de akkor miért hord el mindennek hogyha akit szeret mindent megszerzet a jobb élethez és am meg a családja komplet idiótákból áll amióta a anyja a munkatársával jár..(válás is vollt nemrég a családjukban)
2015. szept. 22. 18:06
 6/14 anonim ***** válasza:
Lehet be akarja mesélni magának, hogy rossz vagy. Tetszel neki, de nem lehet veled, ezért inkább megutálna, minthogy szenvedjen.
2015. szept. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Szerintem is érdekled, de mivel elég fiatal, és befolyásolják, inkább "utál", mert ez egyszerűbb neki.
2015. szept. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
CSak az a baj hogy én meg egyáltalán nem akarok mást rajta kívül ő volt a első és a utolsó is amióta meg nincs meg, akar engem egy pár lány de azok nem kellenek bennük nem éreztem meg azt amit benne.. de ha ennyire meg utál akkor nem tudom mit tegyek.... hisz egyre jobban töri meg a szeretetemet ezzel a hozzáálásal főként hogy megint nem tanul rontja a életét és egyre mélyebb depresszióba kerül a családja miatt.. de azért engemet még muszály "utálnija" egyszerűen akarom de nem kaphatom és sztem ő is így van vele, ahogy ti is írjátok de nem fogom feladni megszerzem majd idővel de a családja már feljelentésel meg bírósági ügyel fenyeget.. még a utcán is megfenyegettek.
2015. szept. 22. 18:29
 9/14 anonim ***** válasza:

Mert jelenleg egy sebzett vad.

Valószínűleg szeret és hiányzol neki, de a szüleinek túl nagy a hatása rá, ezért próbálja magával is elhitetni, hogy rossz alak vagy, hogy könnyebb legyen neki elfogadni a szakítást.

Persze ez nem biztos, de elég gyakori és nem kell rögtön általánosítani az ilyet a nőkre. A férfiak is csinálnak ilyet, sőt.


Barátkozni...Pff...Ki akarna a szerelme barátja lenni? Az csak megöli az embert.

2015. szept. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
19 évesen, ezzel a helyesírással (idelye, muszály, utálnija" miből szereztél lakást és autót? Úgy érzem, a "munkád" az, ami miatt kitagadta(?) a lányt a családja és ami miatt ő maga is inkább kerül téged, pedig szerelmes. Fiatal, tanulatlan és jómódú vagy... ez rendszerint illegális dolgokra utal,
2015. szept. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!