Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi az amit a legjobban megbánt...

Mi az amit a legjobban megbántatok az életetekben?

Figyelt kérdés
Ez lehet akár személyesebb jellegű is, hiszen ez egy névtelen fórum. Ha még se akarod az egész világnak elmondani nyugodtan leírhatod privátba. Kíváncsi vagyok ki mit bánt meg a legjobban. Esetleg kihagytál egy nagy lehetőséget? Féltél valamit megtenni? Ilyesmire gondolok. MINDEN normális válaszolónak megy a zöld kéz. 👍
2015. máj. 8. 19:19
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Középiskolában magasról tettem a tanulásra, az érettségi sem érdekelt, utána olyan szakmát tanultam, amivel még a minimálbér is csak álom.

Ha újra kezdhetném, jobban odatenném magam, a nyelvtanulásra meg főleg nagy hangsúlyt fektetnék, és jelentkeznék arra az egyetemi szakra, ami érdekel.

Természetesen így is megtehetem, de sokkal nehezebb egyedül behozni a lemaradásokat, és persze drágább is.

2015. máj. 9. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
nem jól választottam középiskolát
2015. dec. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
8-as vagyok (azt hiszem). Érdekes, hogy a többség oylat írt, hogy mit NEM tett meg. Úgy látszik, igaza van Mark Twainnek, hogy azt jobban bánjuk.
2015. dec. 14. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!