Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Te ütöttél már meg valakit...

Te ütöttél már meg valakit felnőttként?

Figyelt kérdés
Nem elsősorban párkapcsolati viszályra gondolok, de olyan válaszok is jöhetnek! Az érdekel, miért, hogyan jutottál el valakivel idáig és hogy hogyan rendeztétek, ha rendeztétek a helyzetet.

2015. márc. 20. 09:51
 1/10 anonim ***** válasza:
Egyik kollegámat,akivel haverok is voltunk.Intett hogy hajoljak közelebb,azt hittem súgni akar valamit,erre belebüfögött a fülembe.Baseball sapó volt rajta azt akartam leverni róla,de valahogy véletlen arcon csaptam:D Jót nevettünk, no meg utána kollegák is szívták a vérünk,mert ugye aki látta,annyit látott hogy súgott valamit én meg képentöröltem:D 26N
2015. márc. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem konkrét ütés volt, hanem mikor ő akart megütni egy parasztlengőssel, elkaptam a nyakát, befogtam a hónom alá a fejét és levittem a földre.Ott megadta magát! Feleségemmel egy Bp.-i bup-ban voltunk és egy részeg ürge alányúlt.Azt hitte jó fej lesz, mert a baráti társaságának produkálta magát.Nem rendeztük, sűrű anyázások közepette elhúztak. Mondjuk féltünk egy kicsit, hogy kint megvárnak, de nem történt semmi.
2015. márc. 20. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 intrepid ***** válasza:
Nekem volt több esetem is, nem akartam, de belesodródtam. Ezekböl egyet írok le, mert humoros. Volt egy kolléganőm, nagy karatés, valahogy eltörte a kezét. Olyan gipszet kapott, amelyik csuklóban behajtva tartotta a kezét. Úgy nézett ki a keze, mint a tengeralattjáró periszkópja. Nem akart betegállományba menni, vállalta az összes papírmunkát, mi elvégeztük az ő dolgát. Azt viszont nem tudtam megállni, valahányszor beszéltünk, a periszkópot, vagy a tengeralattjárót ne mondjam ki. Ő mindig mondta, hogy ha rendbe jön a keze, megver. Ő lány én férfi. Hittem is, meg nem is. Inkább nem. Eljött a nagy nap, szólt, hogy most menjünk le a konditerembe. Tényleg komolyan gondolta. Nekem rontott, akkorákat ütött rám, én az elején csak védekeztem, de sok találata volt, éreztem, így nem bírom sokáig, támadtam én is. Kiegyeztünk döntetlenben, haverok lettünk, valamint köznevetség tárgyai a kék - zöld foltjaink miatt. Jó kis buli volt így utólag, akkor nem így éreztem.
2015. márc. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Volt, hogy 3 cigány nagyon meg akarta nézni az órámon az időt, ha érted mire gondolok...
2015. márc. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem de már nagyon kéne...
2015. márc. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
5: :)))))
2015. márc. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
58%

egyik haverom amikor nálam volt lenyúlt tőlem egy kis pénzt.

másnap kiderítettem,hogy éppen hol van,odamentem és mondtam neki,hogy jöjjön velem,mert van egy kis meló amiben segítenie kell.

beültünk a kocsiba,elindultunk,mert nem volt ez szokatlan,néha megkértem ilyenekre.

az első pirosnál mutattam neki-nézd már milyen hosszú ez a piros,mi a fa-sz van vele már?-

odanéz meredten,kicsit előrehajolt és ekkor visszakézből könyökkel lendítve olyat rávertem,hogy elájult.

megérkeztünk hozzá,felpofoztam,hogy magához térjen,felmentünk,remegett mindene.

ott is kapott még párat,aztán átnéztem a lakást,de szinte alig volt olyan dolga ami nekem kelhetett,a lóvémból is alig maradt,úgyhogy telefonját,dvd-t cd lejátszót a tv-t és a maradék pénzt elvittem.

2015. márc. 22. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Megható történet az igaz barátságról.
2015. márc. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Sajnos volt már rá példa. Fősulin tavaly volt, hogy az egyik évfolyamtársam irigységből olyat vágott a fejemhez, hogy biztos puskáztam, azért sikerülnek mindig jól a zh-im, meg azt is, hogy biztos azért lettem közel kitűnő tanuló, mert biztos lefizettem a tanárokat. A harmadiknál, már ott telt be a pohár mikor ismeretlenül sértegette a családom azzal, hogy a szüleim biztos összelopkodták a vagyonukat, és azért élünk magas életszínvonalon. Annyira kiakadtam, hogy gyomron rúgtam a srácot és még ököllel be is vertem neki egyet úgy, hogy 1-2 hétig nem jött suliba. A többiek beárultak a tanárnak, hogy mi történt és a tanár nem csinált semmit.
2015. aug. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Ütni nem igazán, az élettársam volt feleségével téptük meg egymást egy kicsit. Folyamatosan pereskedik hogy ő több gyerektartást akar mert nem hajlandó melózni (középső csoportos ovis gyerek mellett ne lehetne melózni ??? legalább egy 4 órás állást ?) és kevésnek érzi amit kap mert "osztrák fizetésből sokkal többet kellene neki kapnia". Tesco parkolójában futottunk össze és némi szóváltás után úgy éreztük hogy be kell utalnunk egmást a fodrászhoz. A helyzet nem rendeződött, ő továbbra is megy bíróságra meg küldözgeti a leveleket amikben leírja hogy töbet kellene adniamert ez+az kell épp a gyereknek...
2015. aug. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!