Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A környezetedben a férfiakból,...

A környezetedben a férfiakból, vagy a nőkből több az egyedülálló?

Figyelt kérdés

2014. dec. 30. 13:01
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
vegyes, de több női ismerősöm van, így a nőkből, munkahelyemen több férfi van, így ott férfiakból
2014. dec. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
82%

Az én ismerőseim között a férfiaknak vannak ilyen gondjaik. 25-35 közötti korosztály, régóta ismerem őket, tizenéve vagyunk barátok mindegyikükkel. Nincs velük semmi gond, egyszerűen nem találnak normális nőt. És ez tényleg így van, nőként is azt látom, hogy katasztrófa a helyzetük, mindegyik csaj lógatja őket a levegőben, hitegeti őket, majd lelép egy jobbal. Akinek már van partnere, és boldog, az is nagyon nehezen találta meg a párját. Pedig női szemmel tényleg nincs velük gond, okosak, nem csúnyák, dolgoznak, értelmesek, viccesek, nem is félnek ismerkedni, és nem is csak az elérhetetlen, topmodell csajoknál próbálkoznak, nem tudom, miért megy nekik ennyire nehezen. Mondjuk a most divatos "metroszexuális b..zigyerek" stílust egyik se tette igazán magáévá, lehet, hogy ez a gondjuk a nőknek, nem tudom.

N26

2014. dec. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
23%

ha statisztikai célzatú a kérdés, magyarországon több az egyedülálló fiatal hím mint nőstény. amikor elkezdenek meghalni a hímek olyan 60 körül már inkább a nőstények vannak többségben.

egyébként is több hím születik mint nőstény.


ez általános jelenség, ami mellé bejön a feminizmus is, ez felgyorsítja a férfiak kiábrándulását és elfordulását a nőstényektől, ami gazdasági károkat okoz.

2014. dec. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim válasza:
22%
Inkább a nők fordulnak el a férfiaktól az elnőiesedésük miatt.
2014. dec. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
30%

Vegyes.


Az okát nem igazán tudom megnevezni; talán csak nem találkoztak még a megfelelő emberrel? Úgy gondolom, hogy a pártaláláshoz is szerencse kell (mint az életben sok mindenhez) a mellett, hogy tenni is kell érte (pl. keresni, társaságba járni... stb.).

A nők sokszor összetévesztik az emancipációt a kompromisszum-képtelenséggel és az irányítás-őrülettel - az egyik munkatársnőm pont ilyen (munkában ez 10+ -os hozzáállás, de kapcsolatban -10 -es). Ráadásul; sokáig a legjobb barátommal járt, aki végül kirúgta (jobbról az egyik, balról a másik... no mindegy). Ma már mindketten kapcsolatban élnek és a barátom egyáltalán nem frusztrált a házasságában...

2014. dec. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 Gordon Freeman válasza:

Érdekes, hogy sokkal több ffit látni egyedül, de a kemény matematika ezt elvileg nem szabadna, hogy megengedje:


11 nőre kb. 10 ffi jut világszerte (nagyon durva átlagot nézve), tehát ha több ffi van egyedül, akkor logikusan még több nőnek kell lennie ugyanezen cipőben.


Én mégis úgy látom, ma SOKKAL több az egyedülálló ffi.

Pedig ha a nő az alma, a ffi meg a körte, és 10 körtéből 5 egyedül van, akkor értelem szerűen 6 almának kell egyedül lennie átlagosan.


Vagy valamit rosszul látok.

2014. dec. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
88%

Ki tudja?

Ha éppen hallgatom a munkahelyi pihenőben/konyhában a sok egyedülálló nő panaszkodását, akkor néha azt hiszem, hogy összezártak az összessel! :)


Azt gondolom, hogy a statisztikák nem sok mindent jelentenek az éppen egyedülálló nőnek/férfinak... de - szerintem - jellemző, hogy az egyedülállók (nemtől függetlenül) keseregnek-halogatnak-bezárkóznak-szitkozódnak és elméleteket gyártanak alátámasztva magányos helyzetük eleve elrendelt mivoltát az aktív keresés/ismerkedés helyett. A sikerre nincs garancia, de be kell nyelni pár pofont a siker érdekében, az tuti...

2014. dec. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Környezetemben, munkahely kb 40 főve, és kisebb baráti, ismerősi körből ami 10-15 fő, csak én vagyok egyedülálló évek óta!


26F

2014. dec. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
A környezetemben egyedül én vagyok egyedülálló, a többiek mind foglaltak. Ha mégis találok egyedülálló lányokat, azok vagy gyorsan szereznek maguknak valakit, hogy velem ne kelljen beszélniük, vagy pedig nem hajlandóak velem egyáltalán szóba állni.
2015. febr. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Férfiakból inkább.
2015. febr. 28. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!