Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sok egyedülálló van a környeze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok egyedülálló van a környezetedben?

Figyelt kérdés
szerintetek sok manapság az egyedülálló felnőtt férfi/nő? miért nem jön össze a párkapcsolat? a 25 feletti korosztályra gondolok már.
2012. ápr. 24. 14:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
25 felett nagyon sok volt, aztán 30-35 körül már fordult az arány. Pillanatnyilag a baráti körömben senki sem egyedülálló, olyanok is találtak párt, akikről senki nem gondolta volna. Még aki elvált, és úgy lett egyedülálló, annak is lett párja hamar.
2012. ápr. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
73%
Budapesti, tobbdiplomas, jo allassal, egzisztenciaval biro 29 eves ferfi vagyok, allitolag ertelmes, kedves, jofej, senki nem erti, miert vagyok egyedul.. En sem.
2012. ápr. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
nekem igen vannak egyedülálló ismerőseim,és sajna van olyan aki párra vágyik de nem talál(40 feletti)
2012. ápr. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%

"Budapesti, tobbdiplomas, jo allassal, egzisztenciaval biro 29 eves ferfi vagyok, allitolag ertelmes, kedves, jofej, senki nem erti, miert vagyok egyedul.. En sem."


Nem leszel jobb vagy több, ha lesz melletted egy nő.

Soha nem értem, hogy miért csodálkoznak az emberek, ha valaki egyedülálló. Mintha azt mondanák: "Miért nem hagyta még jóvá a létezésed az ellenkező nem egyik tagja?"

2012. ápr. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
31%

Harmincas korosztály. Egy egyedülálló, a másik egy friss kapcsolatban, a többiek parlagon.

Ebben a korban a komolyabb, rendesebb emberek már elkeltek, házasok vagy kapcsolatban élnek. A többi komolytalan, aki csak lazán élni és csajozni akar.

Esetleg az elváltak környékén lehet keresgélni vagy a visszahúzódó, gátlásosak között, akik nehezen találják a helyüket.

Szerintem. De lehet vitatkozni.

2012. ápr. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Nem egy not keresek, hanem a tarsamat. Van kulonbseg.. No barmikor lehetne mellettem, de nem akarok kompromisszumot kotni.


29F

2012. ápr. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Igen, vannak egy páran. Jómagam is, nővérem is egyedülállók vagyunk. Barátaim nagy része is. Huszonéves (lassan 30 felé tartó) korosztály.


Mind rendesek, normálisak vagyunk, külsőleg sem panaszkodhatunk. :)


27/N

2012. ápr. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem értem, nő és társ közt mi a különbség? Meleg vagy, vagy nyelvtannáci?
2012. ápr. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
De látjátok, ahogy valaki felhozza, hogy nincs párja, azonnal elkezd védekezni, hogy "pedig normális vagyok". Ki hiszi azt, hogy nem?
2012. ápr. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
jelenleg csak egy van aki 31 éves
2012. ápr. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!