Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Engem senki sem tud szeretni....

Engem senki sem tud szeretni. De miért? L/23

Figyelt kérdés
Csendesebb lány vagyok. Volt 3 fiúm akikkel a kapcsolatom 1-2 hónapig tartott. Egyiknek se jelentettem semmit. Nem vagyok egy nagyszájú talán ezért sem szeret senki. Barátaim sincsenek, csak 1 haverom van akivel néha beszélek. Kedves, megértő vagyok, de egy fiú se bírja ki mellettem hosszabb ideig. Nem tudom mit ronthatok el. Komoly kapcsolatom még nem volt senkivel, már ha értitek mire gondolok. Ha meghalnék se hiányoznék a családomon kívül senkinek. :(
2014. júl. 25. 16:07
1 2 3 4
 31/37 A kérdező kommentje:
Zárkózott vagyok, de ismerkedés alatt szoktam beszélni.
2014. júl. 25. 17:50
 32/37 anonim ***** válasza:
Nem mindegy miről, nem mindegy hogyan, nem mindegy, milyen a testbeszéded. De a legfontosabb, hogy tanuld meg helyesen értékelni, szeretni önmagad.
2014. júl. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 A kérdező kommentje:
Ha mosolygok beszélgetés közben az mit jelent? Nem szoktam bunkó lenni.
2014. júl. 25. 17:56
 34/37 anonim ***** válasza:
gesztikulálj vmennyire azért kell, mosolyogj legyen a kisugárzásod megnyerő lazulj el stb.
2014. júl. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
Nem is próbáltam arra célozni, hogy esetleg bunkó lennél, vagy baj lenne a viselkedéseddel. Csak tudod, aki nem szereti önmagát, az akarva-akaratlanul zárkózottabbá válik, nehezebben nyílik meg, és ezt megérezheti a partner, elbátortalanodhat tőle, vagy el is mehet a kedve a próbálkozástól, hogy "feltörje a páncélt".
2014. júl. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 A kérdező kommentje:
Hát lehet zárkózottabb vagyok ismerkedésnél is. Nem vagyok biztos abban hogy akivel éppen randizok annak fogok tetszeni. Eleve rossz dolgokra gondolok ilyenkor.
2014. júl. 25. 18:10
 37/37 anonim válasza:

1)magadat akadályozod azzal, hogy nem szereted magadat 2)nekem szimpinek tűnsz 3)sportolj valamit, sztem a harcművészet a legjobb, nővéremet egész általánosban piszkálták, ő volt a fehér holló mindig aztán lovagolni kezdett, nem tudta megfordítani a lovat és egy teljes hétig depizett miatta... aztán karatézni kezdett és az ottani sikereinek eggyütt örült a többi karatéssal (ő is nagyon csendes VOLT) a bakikon együtt nevettek és most már elég sok önbizalma van

bocsi hogy ilyen sokra sikeredett ez a válasz de ez minden amit gondolok :) sok sikert és 1-2 hónap után írj, hogy segített-e :)

2014. júl. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!