Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz, ha megírom az exemnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, ha megírom az exemnek szakítás után, hogy senki sem fogja úgy szeretni, ahogy én szerettem?

Figyelt kérdés
Nem szeretném megalázni magam, így csak ennyit írnék.
2014. jún. 23. 16:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igen.
2014. jún. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Èn jobban szeretem!!
2014. jún. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Inkább ne írj ilyet, nem jó ötlet
2014. jún. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Mocskosul nevetséges. Így lehet a legjobban megalázni magad, de tedd, ha neked jól esik.
2014. jún. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Márpedig ezzel megalázod magad. Ne írj semmit.


Mégis mit várnál egy ilyen írástól?


27/F

2014. jún. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
gáz
2014. jún. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Fényember ***** válasza:
Ha egyszer szakítanak velem tuti hogy úgy fogom csinálni hogy megmaradjon a becsületem(akármennyire is szerettem a fiút)Nem írnék neki semmit...elfogadnám, a fiút nem keresném és ha megemlítik a nevét nem nagyon reagálnék..nem mutatnám ki hogy mennyire fáj ez nekem (eléggé büszke vagyok amúgy)...aztán bomba nőt csinálnék magamból (pedig elvileg most se vagyok rossz) boldog lennék és ezt mindenki számára nyomatékosítanám a folytonos mosolygásommal röhögésemmel ( ha még legszívesebben sírnék is) már csak azért is hogy érezze "basszus és én ezt a csajt elengedtem"....ne törődj vele ;)..érezze hogy te ezt olyan nagy ívben de lesz*rod hogy egy üzire se méltatod..ne tiltsd le meg semmi..szimplán csak a saját agyadból töröld ki a létezését...és ha összefuttok véletlenül az utcán aranyos mosollyal köszönj a képébe hogy érezze nem tört meg egyáltalán téged! :)
2014. jún. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem se lenne jó. Oké, hogy most így érzed, és ez önmagában szép dolog, de ha így megírod, ez úgy fog lejönni neki, hogy csak sajnáltatod magad. Nem kell neki semmit írni, próbálj továbblépni, aztán majd rájön ő magától, hogy mit veszített.
2014. jún. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ne írj neki semmit! Nem érdemli meg!
2014. jún. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha nagyon le akarod írni, írd egy papírra, de ne neki.
2014. jún. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!