Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz, ha megírom az exemnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, ha megírom az exemnek szakítás után, hogy senki sem fogja úgy szeretni, ahogy én szerettem?

Figyelt kérdés
Nem szeretném megalázni magam, így csak ennyit írnék.
2014. jún. 23. 16:10
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Gáz, nevetséges.

Magadnak leírhatod, de el en küldd. Egy-két hónap múlva már marha gáznak fogod tartani.

2014. jún. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

szia. annál nagyobb jutalom nincs neki, minthogy ilyeneket írj neki. ezzel csak szaporítod az egóját. megtör vele. nem érdemli meg, hogy szenvedj miatta. legyél magabiztos, és szavak nélkül hangoztasd, hogy rosszul járt, hogy elengedett. legyen büszkeséged, de hagyd magad. nem érdemli meg, hogy válaszra méltasd. :) nekem 2 év után sikerült ezt elérnem.

hidd el, nem valami jó érzés, mikor érzed, hogy ezzel megalázod magad. ő is tudja, hogy csak magad égeted be.

nem szabad neki ilyeneket írni, csak elfogadni, aztán megszűntetni mindenféle közeli kapcsolatot, és ne veszekedj vele, mert akkor lehet, hogy az eddig megszerzett információidat felhasználhatja ellened.

csak tojd le, és kész :)

2014. jún. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!