Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Engem senki sem tud szeretni....

Engem senki sem tud szeretni. De miért? L/23

Figyelt kérdés
Csendesebb lány vagyok. Volt 3 fiúm akikkel a kapcsolatom 1-2 hónapig tartott. Egyiknek se jelentettem semmit. Nem vagyok egy nagyszájú talán ezért sem szeret senki. Barátaim sincsenek, csak 1 haverom van akivel néha beszélek. Kedves, megértő vagyok, de egy fiú se bírja ki mellettem hosszabb ideig. Nem tudom mit ronthatok el. Komoly kapcsolatom még nem volt senkivel, már ha értitek mire gondolok. Ha meghalnék se hiányoznék a családomon kívül senkinek. :(
2014. júl. 25. 16:07
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
Fejben dől el ez is. Kell egy komoly elhatározás hozzá, onnantól megy a dolog már magától. Tekintsd át a helyzeted: otthon vagy, egyedül, szomorúan. Jó ez így? Nem. Tudsz tenni ellene? Természetesen. Az, hogy milyen módon teszel ellene, már csakis rajtad múlik, lehetőséged van bőven. Nekem is volt ilyen időszakom, aztán sikeresen kijöttem belőle, sokkal szebbnek látom azóta a világot. Ne számíts gyors változásra, de lépésről lépésre újraépítheted magad, és az önbecsülésedet is ezzel párhuzamosan. Nem könnyű, de megéri. :)
2014. júl. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 A kérdező kommentje:
De nem tudom mit csináljak. Nagyon alacsony az önbizalmam, utálok más emberekkel találkozni főleg egy csalódás után. Nem egy nagyvárosban lakom, így itt nem nagyon van kikapcsolódási vagy ismerkedési lehetőség. Hiába lett jobb a kedvem amikor egy fiúval ismerkedtem, de miután elutasított újra mélyponton lettem.
2014. júl. 25. 17:19
 23/37 anonim ***** válasza:
A pontos lehetőségeidet te ismerheted csak, mint ahogy azt is, hogy mi az, ami téged érdekel. Tűzz ki magad elé célokat, aztán valósítsd meg őket. Elsőre még akár nem is muszáj azzal kezdened, hogy az otthonodon kívüli elfoglaltságokat keresel. Itt az internet, végtelen mennyiségű dolgot lehet róla tanulni, sőt, ismerkedni is lehet. Mint mindenben, ebben is ott a kudarc lehetősége, de a sikeré is, ne mindennek a lehetséges rossz oldalát nézd. :)
2014. júl. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 A kérdező kommentje:
De amúgy ha összeismerkednék is valakivel mit lehetne bennem szeretni? Most nem rég randiztam egy fiúval aki elutasított 4 randi után. Kedves, megértő vagyok, ellehet velem beszélni szinte sok dologról. A randikon is szoktam mosolyogni. De még sem jönnek össze a dolgok. Ez a fiú akivel randiztam egy bulizós barátnője volt aki nem foglalkozott vele mégis vele volt állítólag 2 hónapig.
2014. júl. 25. 17:31
 25/37 anonim ***** válasza:
Felteszed a kérdést, aztán meg is válaszolod rögtön. :) Neki másféle típusú nő kellett, mint te vagy, ennyi a történet. Még mindig jobban jártál így, mintha hülyített volna hónapokig, hogy aztán elhagyjon, amint talált olyat, aki jobban hozzá illik. Mindenkinek más igényei vannak. Gondolod, hogy nincs olyan aki egy kedves, csendesebb lányra vágyik? Vannak rengetegen. De így, hogy begubózol, nem fogod megtalálni őket.
2014. júl. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 A kérdező kommentje:
Mindenki azt mondja nekem csak a nagyszájúbb lányok érvényesülnek, és ezt én is így látom.
2014. júl. 25. 17:40
 27/37 A kérdező kommentje:
Hogy ha együtt is jártam valakivel azzal se tartott hosszú ideig a dolog. Mit rontok el szerinted?
2014. júl. 25. 17:44
 28/37 anonim ***** válasza:
Nem csak ők érvényesülnek, csak ők könnyebben. Itt volt az egyik válaszoló példája, ő is csendes, mégis megtalálta azt, akivel boldog. Úgyhogy ez legfeljebb olcsó mentségnek jó, hogy meg se próbálj kitörni a mostani állapotodból.
2014. júl. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 A kérdező kommentje:
Na de mit ronthatok én el a dolgokban? Senkinek sem kellek eléggé.
2014. júl. 25. 17:47
 30/37 anonim ***** válasza:
Hogy mit rontasz el, vagy hogy egyáltalán te rontod-e el, azt nem tudhatom. Legfeljebb találgathatok. Lehet, hogy túlságosan zárkózott vagy, és ez akadályoz a kommunikációban, abban, hogy kifejezd az érzéseidet. De ami biztosan baj, hogy az eddigiekből úgy tűnik, te sem szereted magad. Tanuld meg önmagad szeretni, akkor tudnak majd mások is.
2014. júl. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!