Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Engem senki sem tud szeretni....

Engem senki sem tud szeretni. De miért? L/23

Figyelt kérdés
Csendesebb lány vagyok. Volt 3 fiúm akikkel a kapcsolatom 1-2 hónapig tartott. Egyiknek se jelentettem semmit. Nem vagyok egy nagyszájú talán ezért sem szeret senki. Barátaim sincsenek, csak 1 haverom van akivel néha beszélek. Kedves, megértő vagyok, de egy fiú se bírja ki mellettem hosszabb ideig. Nem tudom mit ronthatok el. Komoly kapcsolatom még nem volt senkivel, már ha értitek mire gondolok. Ha meghalnék se hiányoznék a családomon kívül senkinek. :(
2014. júl. 25. 16:07
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
Hát így ismeretlenül elég nehéz válaszolni egy ilyen kérdésre. Egyébként a soraidból önbizalomhiány jön át. Hogy ennek mi az oka, nem tudom megmondani.
2014. júl. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
Én szeretlek! :)
2014. júl. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
Az már ennyiből is lejön, hogy önértékelési problémáid vannak. El kell hinned, hogy vagy olyan értékes ember, mint bárki más. Gondold át, mik a jó tulajdonságaid, és ezeken keresztül próbálj ismerkedni, új kapcsolatokat kialakítani. Próbálkozz új dolgokkal, keress új hobbit, bármit, ami emberek közé visz, aztán csak légy önmagad, nincs azzal semmi baj, ha valaki csendesebb, de a véleményedet nyugodtan vállald mindig.
2014. júl. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:

'Nem vagyok egy nagyszájú'


Ha ezt a önkéntelen gondolatot freudi elszólásnak tekintem, akkor már meg is van a válasz.

2014. júl. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
pedig szimpatikusnak tűnsz
2014. júl. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
barátkozni?
2014. júl. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:
Igen nagy önbizalomhiányom van, ezért sem tudom elhinni magamról hogy lehet szeretni.
2014. júl. 25. 16:36
 8/37 anonim ***** válasza:

szia, egyetértek az előttem szólókkal, önbizalomhiányod van. Az hogy nem vagy nagyszájú, egyáltalán nem baj, rengeteg szerény ember van, kedves ember van, akik boldogulnak az életben s a párkapcsolatokban, tehát ez ok nem lehet. Szerintem a legnagyobb hiba, hogy nem fogadod el magad olyannak, amilyen vagy. Amig ez nincs igy, amig elégedetlen vagy magaddal, addig másoknak is ezt fogod sugározni, hogy te "nem jelentesz senkinek semmit, ha meghalnál se hiányoznál senkinek". Ha elégedett leszel önmagaddal, akkor a kisugárásod is pozitiv lesz, hamarabb és többen észrevesznek majd. Most gondolj bele, neked nem vonzóbb egy férfi, akin látod, hogy önmagával elégedett, sugárzik róla a kiegyensúlyozottság? Hidd el, az hogy csendes és visszahúzódó vagy, nem baj, nem lehet mindenki extrovertált. Vannak tulajdonságaink, amiken egyszerűen nem lehet változtatni. Van amin lehet, pl. ha nem tetszik az alakod akkor fogyózhatsz, ha úgy érzed, nem tudsz konfliktusokat megoldani, akkor ebben is tudod erősiteni magad, de szerintem egy csendes, visszafogott emberből sosem lesz a társaság középpontja. Persze nyitni az emberek felé lehet, s kell is. Beszélgess, ismerkedj kötetlenül, ne csak potenciális férfijelöltekkel, de mindenkivel, a buszon, közértben, eledj beszédbe ha alkalom nyilik rá.

Ezen kivül ne a pártalálás legyen most az elsődleges cél, először találd meg önmagad. Vannak hobbijaid? Csináld azt amit szeretsz, és próbálj ki új dolgokat is, hátha megtetszik valami. Ezáltal bővited majd az ismeretségi körödet is.

Egyébként ugyanezt én is irhattam volna 2 évvel ezelőtt. Totálisan úgy éreztem, szürke kisegér vagyok, én is csendes, visszahúzódó, de unalmas, aki nem hiányozna senkinek a családján kivül, sose volt még barátom, sőt, randim is csak egy, az is rosszul sült el, és elképzelni se tudtam, hogy valaha valaki belém szeret, ráadásul pont olyasvalaki, aki nekem is tetszik. Nos, tudod mit tettem? Elhatároztam, hogy nem fogok a pasikra koncentrálni, görcsösen ragaszkodni ahhoz, hogy párt találjak. Elkezdtem célokat kitűzni, hogy a tanulásra koncentrálok, meg arra, amit szeretek, pl. olvastam, zongoráztam többet mint előtte, elkezdtem zumbára járni, a sport meg is növelte az önbizalmamat. Aztán egyszer csak mikor nem vártam, betoppant az életembe valaki, akivel szeretjük egymást. És sosem emlitette még, hogy unalmas lennék a számára, pedig tulajdonképpen semmit sem változtam. Egyedül az önbizalmam nőtt meg, most már elégedett vagyok magammal.

2014. júl. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok, bocsi, hogy ilyen hosszú lett, próbáltam segiteni :-)
2014. júl. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. De annyi csalódás ért már az életben hogy az önbizalmam is csökkenni kezdett. :(
2014. júl. 25. 16:44
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!