Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Engem senki sem tud szeretni....

Engem senki sem tud szeretni. De miért? L/23

Figyelt kérdés
Csendesebb lány vagyok. Volt 3 fiúm akikkel a kapcsolatom 1-2 hónapig tartott. Egyiknek se jelentettem semmit. Nem vagyok egy nagyszájú talán ezért sem szeret senki. Barátaim sincsenek, csak 1 haverom van akivel néha beszélek. Kedves, megértő vagyok, de egy fiú se bírja ki mellettem hosszabb ideig. Nem tudom mit ronthatok el. Komoly kapcsolatom még nem volt senkivel, már ha értitek mire gondolok. Ha meghalnék se hiányoznék a családomon kívül senkinek. :(
2014. júl. 25. 16:07
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
csak add önmagad, és hidd el, találsz majd olyat, aki úgy szeret, ahogy vagy.
2014. júl. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 A kérdező kommentje:
De mégis ki szerethetne egy unalmas lányt?
2014. júl. 25. 16:46
 13/37 anonim ***** válasza:
Aki szeretni fog, az nem talál majd unalmasnak, hidd el.
2014. júl. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 A kérdező kommentje:
De mint írtam engem senki se fog tudni megszeretni. Az iskolában sem szerettek pont a csendességem miatt.
2014. júl. 25. 16:49
 15/37 anonim ***** válasza:
Szerintem, azért nem szeret senki sem, mert semmibe veszed az embereket, még egy üzenetre sem válaszolsz.
2014. júl. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
halihó, én si egy csendes lány vagyok, és én is unalmasnak hittem magam. Engem se szerettek túlságosan az osztályban, kb. 4 emberrel beszélgettem mindig. Én voltam a stréber lány akinek mindenből jó jegyei voltak, dicsértek a tanárok, otthon segitett anyucinak a háztartásban, nem jártam el sehova, nem jártam bulizni, szórakozni. A szabadidőmet is olvasással, zongorázással töltöttem, meg sütéssel, mint olyan dolgok, amikhez az ember nem is igényel társaságot. Tökre unalmasnak tűntem magamnak, főleg ha összehasonlitottam magam a korombeliekkel, mindenkiben találtam vaalmi különleges, érdekes jellemvonást, amiért szeretik az adott illetőt az emberek, csak épp magamban nem. Mennyiszer sirtam is ezért! Hogy milyen unalmas vagyok, és épp ezért soha senkinek nem fogok kelleni! És mint korábban irtam, komoly kapcsolatom van, pedig nem változtam meg, csak épp már van önbizalmam, és nem hiszem, hogy unalmas lennék. Fejben dől el minden, hidd el.
2014. júl. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 A kérdező kommentje:
Nincs életkedvem sem, ki sem mozdulok nagyon itthonról.
2014. júl. 25. 17:02
 18/37 anonim ***** válasza:
Beleszürkültél kicsit az életbe, ezért nincs életkedved. Ezért írtam, hogy keress új hobbikat, bármit, ami felpezsdíti az állóvizet, mit veszíthetsz? Azzal, hogy otthon szomorkodsz, nem segítesz a problémán. Aztán ha kijössz ebből a gödörből, akkor már más szemmel látod a világot, és remélhetőleg önmagadat is.
2014. júl. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 A kérdező kommentje:
Tudom hogy ez sem jó hogy sokat vagyok itthon. De nincs erőm se kimozdulni itthonról, még zárkózottabb lettem mint voltam.
2014. júl. 25. 17:09
 20/37 anonim ***** válasza:
Depresszióra hajlamos vagy?
2014. júl. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!