Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha terrorizál...

Mit tegyek ha terrorizál anyám barátja? 17/L

Figyelt kérdés

Anya 3éve ismeri.Sétálni mentünk és eltévedtünk és így ismertük meg.2 évvel ezelőtt valamiben nem értettem vele egyet és megpofozott részeg volt,rendszeresen iszik.

Anyámat is lehordja minden k*nak,beképzeli hogy anyám szinte mindenkivel jóba van holott ennek semmi valóságalapja nincs.Már anyát is megverte,megrugdosta...De nem tudja ott hagyni mert akkor fenyegetőzik hogy megöli,többször még a lapátot is ráemelte mert anyám szakítani akart vele.Lehetetlen,rossz a kerítésünk és szinte minden héten jön éjjel és ránkveri az ajtót,ablakot és ordít anyuval mint a sakál.És ránkfogja hogy én meg anyám lezbizünk egymással.

Egyszer a rendőrség is elvitte egy napra mert az utcán egy sráchoz hozzávágta a lakatot és a vasláncot,még a rendőrökbe is kötött.De sajnos másnap kiengedték.

Tegnap is engem lehordott minden taknyos k*nak amiért nem köszöntem neki mert nem is hallottam hiszen zenét hallgattam.És anyuba belerugott mert rászólt hogy a macskát ne fogdossa.De szerencsére nem lakik nálunk csak anyu jár hozzá naponta aludni,vagy ő jár hozzánk nyáron naponta az udvarunkon főz.Senkim nincs akihez menekülhetnék nincsenek barétaim.Tegnap óta sírok,megakarok halni.



2014. júl. 6. 20:45
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Meneküljetek ettől az agressziv személytől! Áhh, sosem fogom megérteni, hogy érezheti magát jól valaki ettől. Áhh, én elásnám magam, ha bárhogyan is bántalmaznék valakit folyamatosan.
2014. júl. 7. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Szerintem elkellene költözzetek, lletve ha anyukád nemakar szakitani ezzel a f-szal akkor neked kell utat találnod arra hogy hogy költözhetnél el otthonról. az 1. szabály: próbáld a csávót elkerülni, nem egylégtérbe lenni vele. 2. legyél passzív. ne szólj hozzá. max köszönni. 3. kérj segitséget.

A segitségedre a gyámhivatal lehet, [link] itt kell kezdeni a keresést. de mivel ez egy jó nehéz út, amibe egyáltálán alig lehet belevágni, pedig súlyosan bünteti a törvény a családon belüli erőszakot, főleg ha vanrá !!!BIZONYITÉK!!! A helyedbe a többi rokonodtól kérnék segitséget elköltözésre, illetve ha van a közeledbe gárdatag aki magyaros egyenruhába láttál valaha akkor ő szépen csöndben tud segiteni. Mert a törvény nem véd meg valójában.

2014. júl. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!