Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha terrorizál...

Mit tegyek ha terrorizál anyám barátja? 17/L

Figyelt kérdés

Anya 3éve ismeri.Sétálni mentünk és eltévedtünk és így ismertük meg.2 évvel ezelőtt valamiben nem értettem vele egyet és megpofozott részeg volt,rendszeresen iszik.

Anyámat is lehordja minden k*nak,beképzeli hogy anyám szinte mindenkivel jóba van holott ennek semmi valóságalapja nincs.Már anyát is megverte,megrugdosta...De nem tudja ott hagyni mert akkor fenyegetőzik hogy megöli,többször még a lapátot is ráemelte mert anyám szakítani akart vele.Lehetetlen,rossz a kerítésünk és szinte minden héten jön éjjel és ránkveri az ajtót,ablakot és ordít anyuval mint a sakál.És ránkfogja hogy én meg anyám lezbizünk egymással.

Egyszer a rendőrség is elvitte egy napra mert az utcán egy sráchoz hozzávágta a lakatot és a vasláncot,még a rendőrökbe is kötött.De sajnos másnap kiengedték.

Tegnap is engem lehordott minden taknyos k*nak amiért nem köszöntem neki mert nem is hallottam hiszen zenét hallgattam.És anyuba belerugott mert rászólt hogy a macskát ne fogdossa.De szerencsére nem lakik nálunk csak anyu jár hozzá naponta aludni,vagy ő jár hozzánk nyáron naponta az udvarunkon főz.Senkim nincs akihez menekülhetnék nincsenek barétaim.Tegnap óta sírok,megakarok halni.



2014. júl. 6. 20:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Te nem tehetsz semmit, csak anyáddal beszélhetsz, de neki fontosabb egy agresszív ember pénisze, mint te. Hát költözz el, amint ltudsz, ennél a kollégium is jobb.
2014. júl. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ez komoly?
2014. júl. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Egyszer már hívni akartam a rendőrséget de kivette a telefont a kezemből.
2014. júl. 6. 20:50
 4/12 anonim ***** válasza:
Be kellene menni a rendőrségre,valami bizonyítékkal,pl.látlelet,video/hangfelvétel,fénykép,és feljelentést kellene tenni,lehet be is zárják.
2014. júl. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Így van. Az ilyesféle bántalmazásért éveket kaphat az ember, megérdemelten.
2014. júl. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

2#es! sajnos komoly,még azt is bánom hogy megszülettem.

Csak az a baj kihívjuk a rendőröket,szerintem másnap kiengedik,és kezdődik minden előről.Nyoma nincs hogy bántott minket.Amúgy a volt feleségét is 20évig lilára verte.Figyelmeztették is többen anyut hogy ne kezdjen vele,de hiába...Nem mer vele szakítani mert fél hogy megöli.Ma is lehordott engem minden k*nak mert ezek után nem köszöntem neki.

2014. júl. 6. 21:00
 7/12 anonim ***** válasza:
Jelentsd fel amilyen gyorsan csak lehet!
2014. júl. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
A bántalmazást lehet bizonyítani az anyukád, vagy rajtad esett sebekkel, még akár hosszú időre visszamenőleg. Mivel anyud barátja alkesz, ezzel együtt már elég kell ahhoz, hogy eljárás induljon. De azt tanácsolom, menj be a rendőrségre, és kérd úgy a segítségüket. Ne akkorhívd őket amikor baj van.. ki tudja mikor lesz így késő, vagy történik vmi komolyabb baj, ha ez nem lenne elég.
2014. júl. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Jelentsd fel, vagy ha anyád nem fél tőle olyan szinten akkor legközelebb mikor engedély nélkül jön be a birtokra 3 figyelmeztetés után puskát kell rántani majd szarrá lőni az ilyen férget.

Ne nézzetek hülyének, de ilyen szintű terror mellett az embernek nem marad más mikor a rendőrség nem tesz ezek ellen semmit. Ha semmi nem jön össze te költözz el. Mondjuk anyukádat egyedül vele hagyni...

Esetleg még van a tolvajkergetők akik ilyen esetekben talán segítenek. De elég bajos banda és lehet hogy bár jó szándék vezérli őket, de még nagyobb bajt hoznak a fejedre...

2014. júl. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Úristen, ez az ember egy aberrált f***. Lehet az ilyet egyáltalán embernek nevezni..?

De ne akarj emiatt meghalni, erősnek kell maradnod, nem szabad magadba fordulnod.

Ugyan azt tanácsolom, mint az előbbiek. Ha ordítozik veletek, meg éjnek éjjelén csinálja a cirkuszt, azt a szomszédok nem hallják? Mert ha igen, esetleg hozzájuk is át lehetne menni, segítségüket kérni, mert úgy már lennének tanúk is.

Mindenesetre a legjobbakat kívánom

2014. júl. 6. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!