Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak én érzek így?

Csak én érzek így?

Figyelt kérdés

Kezdjük ott, hogy 15 éves vagyok. A szüleim egész jól keresnek. Megvan mindenem. De mégis úgy érzem, hogy jobb lenne már dolgozni, mert akkor én keresném magamnak a pénzt, vehetném magamnak a dolgokat (apámnál fogok dolgozni). Tényleg meg van mindenem, de mégis ha szeretnék valamit. Mondjuk egy 900 forintos újságot, még azért is szégyellek odamenni kunyerálni, hogy légyszi vegye meg, vagy csak nézze meg lehet-e már kapni.

Csak én érzem úgy, hogyha dolgoznék sokkal szabadabb lennék,( a sok adó, meg minden hülyeség ellenére), mint most? Nem kéne megkérdezni, hogx megvehetem-e , hanem megyek és megveszem. Más is érez így?



2013. dec. 6. 21:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Én is pontosan így vagyok vele. Ha gondolod beszélhetünk erről privátban.
2013. dec. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Beszélthetünk ha akarod, szívesen meghallgatlak.
2013. dec. 6. 22:02
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ezzel sokan vannak/vagyunk így, az anyagi függetlenség jó érzés, mivel nem vagyunk másoknak kiszolgáltatva.
2013. dec. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha MOST elkezdenél dolgozni (ami igen valószinütlen, mert végzettséged nincs, meg munkahely sem igazán van), akkor rövidesen munkanélküli lennél.

Ugyanis ahhoz, hogy valamennyire is normális munkßat kapj, az érettségi a minimum.

Ezen kivül késöbb rájössz, hogy ugyan a szüleidtöl nem függsz (vagy legalább is nem annyira), de attól még közel sem vagy szabad(abb). Ugyanis hiába van (elvileg) fizetésed, abból jóformán semmi sem marad a szükséges dolgok kifizetése után.

2013. dec. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Norandi ***** válasza:
vállalj diákmunkát.
2013. dec. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Suliba járok, nem vállalhatok most diákmunkát, mert a tanulmányaimra kell most koncentrálnom, hogy jó szakember legyek.

Tudom, hogy nem kapnék munkát, nem is azt írtam, csak mondom jó lenne :)

2013. dec. 6. 22:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!