Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Megüthetem a szomszédom?

Megüthetem a szomszédom?

Figyelt kérdés
Ma a szomszédom ALAPTALANUL belerúgott a kiskutyámba. Ha mégegyszer megteszi, visszarúghatom a szomszédom ?
2013. nov. 28. 18:13
 1/5 anonim ***** válasza:

magántulajdon védelme alapján igen!

de én úgy felrúgnám h a segge leégne!

2013. nov. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

igaz ??? köszönöm ,ezt fogom tenni !!!!

a mocskos fejét


én 19/L amúgy, ő már több, mint 30 éves férfi

2013. nov. 28. 18:20
 3/5 anonim ***** válasza:
Én akkor lecsaptam volna, amikor megrúgta a kutyát. Ha mégegyszer hozzáér a kutyámhoz, összetörök valamit a lakásában. Rajta kívül.
2013. nov. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
13%

Magántulajdon védelme alapján mondjuk akkor, ha épp lopná a kutyát. Szerintem ez teljesen más kategória, nem ismerem a jogi hátterét, de azért a személy elleni erőszakot nem biztos, hogy szívesen magyaráznám, amikor rád hívja a rendőrt nyolc napon túl gyógyuló sérülésért.


Egyébként a kis görcs szájhős kutyák mindenkinek az idegeire mennek, és ha a kutyád basztatja a lábát, vagy tíz centiről acsarkodik, akkor az a felrúgás egyáltalán nem alaptalan.

2013. nov. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Inkább jelentsd fel. Nyilván nem fognak semmit tenni, megbüntetni, de ha annyit mondanak neki, hogy "ejnye" az már hatásosabb, mint a te pattogásod, főleg mert valószínűleg úgysem lesz merszed tényleg megütni. Ha társasházról van szó, akkor a lakógyűlésen is jelezheted a közös képviselőnek, hogy a szomszédod képtelen a békés együttélés alapvető szabályait betartani.


Nekem is van kutyám, megértem a dühödet, de azért mesélhetnél valami a szituációról, mert olyat én még nem láttam, hogy valaki ok nélkül belerúg a szomszédja kisállatába. Nyilvánvalóan erre nincs olyan ok, ami a rúgást igazolná, ne érts félre, de a szomszéd sötét agyában biztosan van valami, ami miatt ezt megtette. Ott helyben te mit reagáltál? Nem kérdezted meg, hogy mi a fäszt csinál, ezt hogy képzeli, miért..?

Talán átcsöngethetnél holnap reggel, higgadtan, hogy megbeszéld vele, mondd el, hogy még egyszer ezt nem fogod neki eltűrni.

2013. nov. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!