Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért támadják a homoszexuális...

Miért támadják a homoszexuálisokat?

Figyelt kérdés
Mert az elfogadás egy másik tészta, de a támadás, ami irányukban van az sok
2013. nov. 17. 23:11
 1/9 anonim ***** válasza:
39%
unalmasak ezek a provokáló kérdések
2013. nov. 17. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

mert nem tudják elfogadni, hogy mi nem tudjuk őket elfogadni, mi meg ezt nem tudjuk elfogadni


másképp ők úgy érzik támadva vannak, hát mi is ezt érezzük, hogy mi vagyunk támadva

2013. nov. 18. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nem provokáló kérdésnek szántam!


Tanulmányhoz kell és gondoltam itt is kérek segítséget, egy kis információt...


#2:köszönöm!:)

2013. nov. 18. 02:07
 4/9 anonim ***** válasza:
mert erkölcstelenek,és visszataszítóak...
2013. nov. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Kicsit kifejtenétek? Mert nem értem, hogy miért nem lehet elfogadni őket. Engem pl az is zavar, ha egy fiú és egy lány csinál mindenféle két emberre tartozó dolgot a nyílt utcán...


Miért erkölcstelen? Miért undorító? Nem értem...


És a megfogalmazás is elég bántó: "mi"/"ők"... mintha más fajhoz tartoznának, ami nem igaz.

2013. nov. 18. 16:42
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Mert attól félnek az emberek, hogy ez fertőző. Mintha valaki azzá válna pusztán akaratból vagy a látvány okozta lelki traumától.


Minél nagyobb a félelem, annál nagyobb az agresszió.


Akik a legfröcsögősebben, leghevesebben szidják őket, azok FÉLNEK leginkább attól,

hogy ők vagy gyerekeik azzá válnak a "hatások" miatt.

...Vagy éppen attól félnek, hogy róluk is kiderül, hogy bzik. Annyira fél, hogy esetleg kiderül a titka, hogy igyekszik minél férfiasabban (annak hitt) agresszív attitűdöt magára erőltetni, hogy ezzel elterelje az esetleges figyelmet gyűlölt és megmásíthatatlan másságáról.

2013. nov. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Szerintem is valami ilyen lehet a háttérben, DE én úgy tanultam h ha valamit nem ismersz és félsz tőle, akkor menj oda, ismerd meg és utána dönts h mi is legyen...:)
2013. nov. 18. 21:35
 8/9 anonim ***** válasza:
mert ilyen kérdéseket tesznek fel
2013. nov. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm utalásod, kedves utolsó, de én hetero vagyok. Csak szociális vonalon tanulok és nem értem ezt az "úristen meleg trallala" témát. Ezért tettem fel a kérdést
2013. nov. 27. 13:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!