Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Sokan miért utálják HErBY-t?

Sokan miért utálják HErBY-t?

Figyelt kérdés

Sokszor látok kommenteket, ahol hülye csicsk@ alkoholistának hívják őt, persze ha egy-két videót néznék tőle, akkor negatív kép jön le róla. De ha többet nézek tőle akkor előjön, a normális énje, így voltam vele én is (csak nem anyáztam az első videók után). Szóval ti miért utáljátok/szeretitek őt? Összeszedtem néhány tulajdonságot róla, kiegészíthetitek.


Jó tulajdonságok:

-Kreatív

-Vannak jó gondolatai (lásd: Életfiló)

-Kedves (lásd: Keménymag, ismerősök stb.)

-Forradalmi (Ő vezette be a vlogozást Magyarországon, új szavak stb.)

-Jó stílusa van


Rossz tulajdonságok:

-Sokszor nem néz utána dolgoknak. Például amikor GTA:V-val játszott, simán utánajárhatott volna a dolgoknak, meg a PS3-on majdnem elcseszte a profil dolgokat.

-A botrány amikor kopogtatott, kiszólhatott volna kedvesen, hogy majd máskor ad autogrammot és fényképet vagy valami, nem kell ordibálni (Annyira nem ismerjük pontosan a helyzetet, szóval ebbe ne nagyon menjünk be, kényes téma).

-Alkoholista (?) Csak azért iszik, hogy ne legyen a fóbiája annyira vészes. Sok videóban látszik, hogy részeg, de legalább boldog a legtöbb esetben. De hát az alkoholizmus sokszor agresszióval jár.

-Sokan mondják, hogy nem törődik a rajongóival. Ez részben igaz, akkor törődni fog velük, ha nem kérdeznek tőle hülyeséget. Na most kinek van kedve a mai sürgetett világban 3000+ videót megnézni? Ezért tehetne valamit, Például egy GYIK-et, vagy valami videót a csatornára, útmutatót, általános tudnivalók stb. , mint ami több videósnál szokott lenni.


Na, egészítsétek ki ezeket, és kíváncsi vagyok a véleményetekre!



2013. okt. 28. 21:43
1 2 3 4
 31/35 anonim válasza:
93%
az én véleményem szerint herby gameplay videókkal baszta el az egészet, régen tök hangulatosak voltak a videók a kislánynak volt saját fb kérdés videója meg tök jó normális dolgok amiket törölni kelet mert megjelentek a 12 évesek trollkodni
2013. nov. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, a privát üzeneteket nem azért találták ki, hogy abban próbáld meg áttéríteni, aki mást gondol, mint te.

Gameplayt webkamerával készíteni meg akármit is mondasz, igénytelen dolog.

2013. nov. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim válasza:
Kedves kérdező ha igaz amit az előttem szóló leírt te mondod hogy mekkora ember meg stb. nos pont a gameplay hozd fel amikor ott szinte át se jön hogy peti jó fej-e vagy sem nála nem azt kell nézni hogyan játszik !
2013. nov. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 A kérdező kommentje:
Héhéhé, nem is webkamerával veszi fel a gameplayeket. Én meg nem akarok senkit sem áttéríteni, csak azt szeretném mondani, hogy ha egy picit jobban megnéznétek a videóit, rájönnétek, hogy nem annyira rossz ember. De akinek nem tetszik, azt féligmeddig megértem, ha nem tetszik ne nézze. Ezzel le zárom a vitát, de a jó/rossz vélemények még jöhetnek!
2013. nov. 2. 18:52
 35/35 anonim ***** válasza:

Én személy szerint nem is mondtam, hogy rossz ember. Viszont nem is tartom kiemelkedőnek, amit csinál.

A "stílusa" igazából igénytelen majomkodás.

A "gameplay" videói meg tényleg szörnyűek. Se játszani nem tud normálisan, se játékot bemutatni.

Itt egy példa, hogy hogyan lehet remek, stílusos gameplay- és végigjátszás-videókat készíteni: http://www.youtube.com/user/SpaceNinja88 ő is csak hobbiból csinálja, de amit csinál, azt jól.

2013. nov. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!