Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Sokan miért utálják HErBY-t?

Sokan miért utálják HErBY-t?

Figyelt kérdés

Sokszor látok kommenteket, ahol hülye csicsk@ alkoholistának hívják őt, persze ha egy-két videót néznék tőle, akkor negatív kép jön le róla. De ha többet nézek tőle akkor előjön, a normális énje, így voltam vele én is (csak nem anyáztam az első videók után). Szóval ti miért utáljátok/szeretitek őt? Összeszedtem néhány tulajdonságot róla, kiegészíthetitek.


Jó tulajdonságok:

-Kreatív

-Vannak jó gondolatai (lásd: Életfiló)

-Kedves (lásd: Keménymag, ismerősök stb.)

-Forradalmi (Ő vezette be a vlogozást Magyarországon, új szavak stb.)

-Jó stílusa van


Rossz tulajdonságok:

-Sokszor nem néz utána dolgoknak. Például amikor GTA:V-val játszott, simán utánajárhatott volna a dolgoknak, meg a PS3-on majdnem elcseszte a profil dolgokat.

-A botrány amikor kopogtatott, kiszólhatott volna kedvesen, hogy majd máskor ad autogrammot és fényképet vagy valami, nem kell ordibálni (Annyira nem ismerjük pontosan a helyzetet, szóval ebbe ne nagyon menjünk be, kényes téma).

-Alkoholista (?) Csak azért iszik, hogy ne legyen a fóbiája annyira vészes. Sok videóban látszik, hogy részeg, de legalább boldog a legtöbb esetben. De hát az alkoholizmus sokszor agresszióval jár.

-Sokan mondják, hogy nem törődik a rajongóival. Ez részben igaz, akkor törődni fog velük, ha nem kérdeznek tőle hülyeséget. Na most kinek van kedve a mai sürgetett világban 3000+ videót megnézni? Ezért tehetne valamit, Például egy GYIK-et, vagy valami videót a csatornára, útmutatót, általános tudnivalók stb. , mint ami több videósnál szokott lenni.


Na, egészítsétek ki ezeket, és kíváncsi vagyok a véleményetekre!



2013. okt. 28. 21:43
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:
#10 PONTOSAN! :)
2013. okt. 28. 23:26
 12/35 A kérdező kommentje:
Ahogy már sokan elmondták, nem kell elsőre ítélni. Én is furcsán néztem rá először, hogy "Mit táncolgat, meg káromkodik stb." , aztán rávettem magamat, hogy nézem és azóta is követem. Mindegy, akinek nem tetszik ne nézze. Persze, most azokra nem vagyok mérges akit rosszat írtak róla, ez a ti véleményetek! Köszönöm! Azért még várom a válaszokat, véleményeket!
2013. okt. 28. 23:29
 13/35 anonim ***** válasza:
100%

Csak úgy sugárzik róla az értelem.

http://www.youtube.com/watch?v=IzGlhtwkeiM

Maga a megtestesült intellektus.


http://www.youtube.com/watch?v=n4b8t3uu2Sw

Ebből a játékból aki egy kicsit is tehetséges, egy kifejezetten szórakoztató videót tudott volna készíteni. FreddyD meg Visor akármilyen játékból élvezetes, humoros ismeretetőt tud csinálni, Herby meg igazából még a kocsma-szintet sem veri. Attól, mert másnapos hangon trágárkodik párat, az még nem lesz vicces.


http://www.youtube.com/watch?v=WqCfkiQMZrA

Dettó.

Mellesleg ez a túlerőltetett parasztos-cigányos stílus sem valami nyerő.

http://www.youtube.com/watch?v=qTQwnGENSsA

A humorhoz is kell bizonyos szintű intelligencia.


Ez meg mindent alulmúl.

http://www.youtube.com/watch?v=9HsMZ2-b4-M

Nem tudom, hogy csak teszi az agyát, vagy tényleg ilyen buta, de mindkét esetben ez szinten aluli produkció.


Persze, van elvétve egy-két humoros beszólása. De összességében egy szinten aluli majom, aki túlzottan feltűnési viszketegségben szenved.

2013. okt. 28. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
100%

#10:

"SZÍNÉSZKEDIK" - azt viszont nagyon rosszul csinálja. A színészkedés nem ott kezdődik, hogy részegen teszi az agyát.

Valóban, csak náhány videóját láttam (elég is volt annyi), de azt mondom, 4-5 videóból már sok következtetést le lehet vonni egy emberről.

Aki valóban humoros, az trágárság nélkül is az tud lenni.

2013. okt. 28. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
100%
Egy videót néztem meg tőle, de annyi elég is volt. http://www.youtube.com/watch?v=YPKh8twX2pw Legalább rögzítette volna normálisan, nem így, webkamerával. Azt sem értem, hogy mi volt a videóval a célja? Vicces akart lenni? Nem jött össze neki. Játékbemutatót akart csinálni? Ahhoz ez harmatgyenge, ennél még a 10 éves öcsém is jobban játszik.
2013. okt. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 A kérdező kommentje:
#13 : Jujjj, mit írtál :) Első link: Mondtam is, hogy ez hibája nem jár utána dolgoknak, de most honnan kéne tudni, hogyan kell egy okostelefont kezelni, ha még sose használt egyet. Következő 3 link: Neki ez a stílusa, akinek nem tetszik ne nézze. Úgy látszik túl hülye vagy, hogy felfogd. Utolsó link: "Nem tudom, hogy csak teszi az agyát, vagy tényleg ilyen buta, de mindkét esetben ez szinten aluli produkció. " Egyértelmű nem, hogy tetteti az agyát? Szerinted részegen hogyan tudna videózni, beszélni, és honfoglalózni? Színészkedik, fogd fel!
2013. okt. 29. 00:06
 17/35 anonim ***** válasza:
78%

Nekem elég annyi hogy tudom,igazam van,és nem változtatok azon amit leírtam.De már megint kezdődik... Lepontoztatok,csak azért mert nem a többséghez tartozom a kérdés kommentelői között.Ennyit tudtok csinálni..gratulálok.Hiába írok értelmes dolgokat,és hiába tudom hogy nekem van igazam,mégis mindenki lepontoz mert neki nem tetszik amit írok.Nem akarok senkit lehülyézni,de ahol senki sem gondolkodik,oda nem való értelmes ember sem.

A vallás kategóriába egyszer írtam,és csak az igazságot,azóta vagyok 71%-os, illetve mostmár csak 70%.hála nektek....Egy deákba fogadnék,hogy ezt is lepontozzátok majd.

2013. okt. 29. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
72%

Már megbocsáss, de én részegen is jobbára nyerek Honfoglalóban, de ez most tök mellékes.

Igazából pont attól lesz egy szinten aluli majom, amit te csak úgy említesz, hogy "neki ilyen a stílusa", meg hogy "ez a hibája, nem jár utána dolgoknak".

Ez a stílusa? Az stílus, hogy másnapos hangon káromkodik? Ez mióta stílus? Ilyet a közeli kocsmában is találok akármikor.

Mellesleg: miért lennék hülye? Amiért szerintem semmi dícsérni való nincs abban, ha valaki részegen trágárkodik? Én lennék a hülye, amiért a humor nálam két nagyságrenddel feljebb kezdőik? Vagy lehet, hogy te látod torzan a dolgokat? Nem tűnik fel, hogy ami hibákat te elbagatelizálsz, pont attól NEM lesz sem humoros, sem értékes az ő produkciója?

Nem fogom még egyszer leírni, kifejtettem fentebb, hogy számomra a humor jóval magasabb szinten kezdődik. Azt, hogy valaki felveszi, és közzéteszi, amint összevissza bénázik, és közben részegen elejt egy-egy cigányos hanglejtésű káromkodást, nem nevezem humornak, inkább csak egyszerű feltűnési viszketegségnek.

Mondtam, ha tényleg ilyen, akkor azzal alaposan leminősítette magát. Ha csak megjátssza, akkor viszont ez baromi gyenge produkció.

Valaki írta, hogy ez kb. a napis*ar színvonala. Igaza van.

Abba már nem is megyek bele, hogy mennyi értelme volt mondjuk azt közzétenni, ahogy megkapja az új telóját.

2013. okt. 29. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
40%
Én fél éve nézem az elején én is néztem, hogy ki ez az alkesz suttyó, de rájöttem, ahogy néztem a többi videóját, hogy rendes, és szórakoztató! Persze a maga móódján, most ne hasonlítsuk már össze őt ilyen showder klub szinten másokkal!
2013. okt. 29. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
69%
#19: a maga módján Gyula bácsi is szórakoztató, ahogy minden este próbál hazatántorogni a kocsmából, és közben a kutyákkal, autókkal és villanypóznákkal társalog.
2013. okt. 29. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!