Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Sokan miért utálják HErBY-t?

Sokan miért utálják HErBY-t?

Figyelt kérdés

Sokszor látok kommenteket, ahol hülye csicsk@ alkoholistának hívják őt, persze ha egy-két videót néznék tőle, akkor negatív kép jön le róla. De ha többet nézek tőle akkor előjön, a normális énje, így voltam vele én is (csak nem anyáztam az első videók után). Szóval ti miért utáljátok/szeretitek őt? Összeszedtem néhány tulajdonságot róla, kiegészíthetitek.


Jó tulajdonságok:

-Kreatív

-Vannak jó gondolatai (lásd: Életfiló)

-Kedves (lásd: Keménymag, ismerősök stb.)

-Forradalmi (Ő vezette be a vlogozást Magyarországon, új szavak stb.)

-Jó stílusa van


Rossz tulajdonságok:

-Sokszor nem néz utána dolgoknak. Például amikor GTA:V-val játszott, simán utánajárhatott volna a dolgoknak, meg a PS3-on majdnem elcseszte a profil dolgokat.

-A botrány amikor kopogtatott, kiszólhatott volna kedvesen, hogy majd máskor ad autogrammot és fényképet vagy valami, nem kell ordibálni (Annyira nem ismerjük pontosan a helyzetet, szóval ebbe ne nagyon menjünk be, kényes téma).

-Alkoholista (?) Csak azért iszik, hogy ne legyen a fóbiája annyira vészes. Sok videóban látszik, hogy részeg, de legalább boldog a legtöbb esetben. De hát az alkoholizmus sokszor agresszióval jár.

-Sokan mondják, hogy nem törődik a rajongóival. Ez részben igaz, akkor törődni fog velük, ha nem kérdeznek tőle hülyeséget. Na most kinek van kedve a mai sürgetett világban 3000+ videót megnézni? Ezért tehetne valamit, Például egy GYIK-et, vagy valami videót a csatornára, útmutatót, általános tudnivalók stb. , mint ami több videósnál szokott lenni.


Na, egészítsétek ki ezeket, és kíváncsi vagyok a véleményetekre!



2013. okt. 28. 21:43
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
Én nézném az ilyesmi poénvideókat, de elvileg ő játékdolgokban van benne, engem az meg nem érdekel. Úgyhogy másokat nézek.
2013. okt. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
79%
Megnéztem a honfoglalósat, de most komolyan, ilyet bárki produkál, aki veszi a fáradságot, hogy ilyen videókat készítsen.
2013. okt. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
74%

mert nem eléggé vicces. nagyon erőltetett nekem a stilusa, sőt néha még egy értelmes mondatot sem tud mondani. elkezdi, de nem fejezi őket be.


ilyen minden otthon unatkozó ... tudna produkálni.

2013. okt. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 A kérdező kommentje:
#23 Jólvan úgylátszik gyerek vagy. A mondatokat nagybetűvel kell kezdeni. Tessék tanulni! :) Szerintem azért te is unatkozol, ha ilyeneket írsz, plusz szerintem te se tudsz MINDIG egy értelmes mondatot összehozni.
2013. okt. 30. 14:36
 25/35 anonim ***** válasza:
80%
Ezt a kérdést minek írtad ki? Nem vagy képes elfogadni, hogy mások más véleményen vannak. Ne próbálj mindenkit áttéríteni a herby imádatra, mert igaz, hogy mindenkinek vannak összeszedetlen gondolatai, de mi nem ebből élünk meg. Ne Istenítsd annyira, mert nem tett le annyit az asztalra
2013. okt. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
83%

#24: ha már a helyesírását kritizálod a másiknak, legalább az ne lenne tömve hibákkal!

Másrészt: nem ironikus kicsit? Szidod a hozzászólót a helyesírása miatt, ugyanakkor egekig magasztalsz egy olyasvalakit, akinek alig van ép mondata, és ami van, az is csak ba**dmegekből áll? Gusztustalan, amilyen fanatizmussal véded, közben meg nem tűnik fel, hogy esetleg másoknak is igaza lehet, nem csak neked.

2013. okt. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 Lilikécske ***** válasza:
63%
Mit csodáljunk benne? Azt, hogy midnen második videójában kis híján lerókázza a kamerát?
2013. okt. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
74%

Kedves fanatikus rajongó, attól, hogy nem vagyok hajlandó dicsőíteni egy részeges színvonaltalan alakot, még nem kell privát üzenetben győzködnöd! Köszönöm.

Kérdésedre meg a válasz: nem vagyok álszent, szoktam néha káromkodni, mégsem áll minden második mondatom b.megekből.

2013. okt. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
83%

Attól, hogy valakit sokan néznek, még nem lesz belőle 'valaki'. Attól, hogy majomkodik egy videóban, amit sokan megnéznek, ettől ő még nem tett le semmit az asztalra.

Ismered Matisz nagypapát? Több, mint millióan látták a videóját. http://www.youtube.com/watch?v=GJeJVOkHC4U

Ismered a "Polgár Jenő" néven elhíresült úriembert? Közel 2 milliós nézettségű a videója! http://www.youtube.com/watch?v=jR9BPSqFQZE

Esetleg Szalacsi Sándort? Neki is van pár százezres nézettsége. http://www.youtube.com/watch?v=5GpCZ6AXJGA

Még mindig azt állítod, hogy akit sokan néznek, az nagy ember? Az letett valamit az asztalra?

2013. okt. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
63%
Régebben néztem és szerintem borzalmasan primitív, buta ember. Össze vissza beszél(t). Borzalmasan bénán játszik, az meg pláne, hogy gameplay csatornája is van és úgy játszott, mint egy 10 éves... Stílusa borzalmas. Úgy szarja a videókat, hogy az már nagyon túlzás. Ha meg megnézünk más vlogosokat, mint Dancsó Peti vagy FreddyD láthatjuk, hogy full 10 éveseknek csinálja Herby rententően debil stílusban. Ég és föld a különbség mondjuk FreddyD és Herby között (azért írom őket, mert sokan tesznek fel kérdést, hogy melyikük a jobb) az egyik az értelmeseknek van a msáik meg az idiótáknak (kinek nem inge...).
2013. okt. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!