Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Sokan miért utálják HErBY-t?

Sokan miért utálják HErBY-t?

Figyelt kérdés

Sokszor látok kommenteket, ahol hülye csicsk@ alkoholistának hívják őt, persze ha egy-két videót néznék tőle, akkor negatív kép jön le róla. De ha többet nézek tőle akkor előjön, a normális énje, így voltam vele én is (csak nem anyáztam az első videók után). Szóval ti miért utáljátok/szeretitek őt? Összeszedtem néhány tulajdonságot róla, kiegészíthetitek.


Jó tulajdonságok:

-Kreatív

-Vannak jó gondolatai (lásd: Életfiló)

-Kedves (lásd: Keménymag, ismerősök stb.)

-Forradalmi (Ő vezette be a vlogozást Magyarországon, új szavak stb.)

-Jó stílusa van


Rossz tulajdonságok:

-Sokszor nem néz utána dolgoknak. Például amikor GTA:V-val játszott, simán utánajárhatott volna a dolgoknak, meg a PS3-on majdnem elcseszte a profil dolgokat.

-A botrány amikor kopogtatott, kiszólhatott volna kedvesen, hogy majd máskor ad autogrammot és fényképet vagy valami, nem kell ordibálni (Annyira nem ismerjük pontosan a helyzetet, szóval ebbe ne nagyon menjünk be, kényes téma).

-Alkoholista (?) Csak azért iszik, hogy ne legyen a fóbiája annyira vészes. Sok videóban látszik, hogy részeg, de legalább boldog a legtöbb esetben. De hát az alkoholizmus sokszor agresszióval jár.

-Sokan mondják, hogy nem törődik a rajongóival. Ez részben igaz, akkor törődni fog velük, ha nem kérdeznek tőle hülyeséget. Na most kinek van kedve a mai sürgetett világban 3000+ videót megnézni? Ezért tehetne valamit, Például egy GYIK-et, vagy valami videót a csatornára, útmutatót, általános tudnivalók stb. , mint ami több videósnál szokott lenni.


Na, egészítsétek ki ezeket, és kíváncsi vagyok a véleményetekre!



2013. okt. 28. 21:43
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
63%
Én nem ismerem ezt a netes barmot, belenéztem előbb az egyik videójába, kb 20 másodpercet tudtam belőle végignézni...engem már a beszédstílusa is qrvára irritál, még a fejmozgatása az hagyján...el nem tudom képzelni hogy mit kedvelnek ezen az emberen. Én régebben néztem a Bartos videókat, az legalább szórakoztató volt, nem tudnék azonosulni azzal az emberrel, de valahogy mégis-a maga módján szimpátiát tudott ébreszteni az emberben. Kis túlzással mindenki szeretne egy kicsit Bartos lenni. Az utóbbi videókban már elég rendesen lezüllött, talán jobb is hogy abbahagyta. Herby-hez meg nem tudok többet hozzáfűzni, én biztos nem nézem meg egyetlen egy videóját sem teljes hosszában, nem mintha eddig néztem volna.
2013. okt. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim válasza:
18%
Irigyek arra hogy neki több mint 170 ezer rajongója van. Én észrevettem hogy aki fikázza HErBY-t annak van saját csatornája, és ezzel akar kis reklámot nyerni. (HErBY videoválaszol, stb). De amúgy én sem értem az ilyen embereket.
2013. okt. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
94%
egyszerűen nem az én értelmi színvonalamon mozog. ja és nincs youtube csatornám, hogy videóválaszt csináljak és azzal fokozzam a nézettségemet. Vannak nála mérföldekkel jobb és igényesebb youtuberek.
2013. okt. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
95%
Engem egyszerűen a stílusa irritál. Na meg a videói alapján indokolatlanul nagyképű. Vannak mások is, akiknek legalább ennyi feliratkozójuk van, mégsincsenek elszállva maguktól.
2013. okt. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
78%

"Ő vezette be a vlogozást Magyarországon" Mit kellett azon bevezetni? Nem vezetett ő be semmit, csak lecsapott erre a platformra, mert itt tudott szabadon majomkodni.

"új szavak" Erre hadd ne reagáljak semmit. Előbb magyarul tanulna meg affektálás nélkül beszélni. Ne képzelje már magát Kazinczynak.

2013. okt. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
81%
Ahogy elnézem ő Anettka és Kiszel Tünde netes megfelelője.
2013. okt. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
85%
Gondolom azok az emberek nézik, akik szarrá röhögték magukat a különböző gagyi utószinkronizálós-káromkodós videókon és akiknek a napiszar a kezdőoldaluk.
2013. okt. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:
Azt úgy még elfelejtettem mondani, hogy mindenkinek vannak hibái, és ezeken kell javítani. Ezért kérlek ne ítéljetek első látásra, mert a hibák jönnek elő először!
2013. okt. 28. 22:42
 9/35 anonim ***** válasza:
72%
Régebben kedveltem herbyt, de mostanra már egy videót sem tudok megnézni tőle. Látszik az, hogy a pénzért csinálja már csak, erőltetett lett.
2013. okt. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
37%

Akik negatívat szóltak most hozzá,ők nem nézték folyamatosan,vagy legalább egy darabig a videóit,mert hülyeségeket írkálnak.

Tök normális ember a maga hülye módján,semmi bajom nincs vele,mert jól látja a dolgokat.Aki pedig azt hiszi hogy ilyen meg olyan idióta az mondom,nem látta még a videóit.Az hogy egyet-kettőt megnézett,aminek nem volt értelme,mert csak azért töltötte fel hogy meglegyen a napi adag videó,az még semmi,abból nem derül ki milyen.

SZÍNÉSZKEDIK főleg,nem kell komolyan venni,nem kell elhinni hogy ő ilyen,mert nem ilyen,csak néhány videó kedvéért változik éppen valaki mássá.

Teljesen normális ember,és szinte mindenben egyetértek vele.Nem nézem minden videóját,de ha épp van időm akkor megnézem miújság nála.Ennyi. Aki utálja meg minek nézi? Ja..hogy betudjon szólni,mert neki az jó,attól boldog lesz ha másoknak beszól...Mert irigy barom.

Tényleg bekéne vezetni hogy a dislike legyen a like az ő csatornáján,és akkor tökmindegy ki utálja,mit csinál hogy kicsesszen vele? like gombot nyomkodja? :D

2013. okt. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!