Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a szerbekről?

Mi a véleményetek a szerbekről?

Figyelt kérdés
Ez a kérdés semmilyen rasszista elven nem alapul, csak kiváncsi vagyok mit gondoltok a szomszéd országról, maga az emberekről, mentalitásukról, stb ?

2013. jún. 6. 01:06
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
57%
A szerb europid rasz szóval ugyanaz mint mi, hogy lehetne rasszista vélemény? egyébként köcsögök.
2013. jún. 6. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
66%
A szerb szerbek, akiket ismerek mind nagyon jófej, értelmes emberek. Újvidéki magyarokat csak kettőt ismertem egyetemen, mindkettő elég furcsa volt, az egyik kicsit dilis.
2013. jún. 6. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim válasza:
43%
Béndzsák. Beszopódtak a balkáni háborúban, aztán most Koszovót is elvesztették. Szóval a nagy keménykedés a semmire tipikus esete.
2013. jún. 6. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
64%
én ha a szerbekre gondolok, rögtön egy erőszakos, antiszemita és rasszista népre asszociálok.
2013. jún. 6. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
71%
balhésok, olykor kegyetlenek
2013. jún. 6. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim válasza:
83%
Kivancsi lennek, a hozzaszolok kozul hanyan jartak Szerbiaban, vagy hanynak volt kapcsolata szerb emberrel. Sajnos a haborurol a politika tehet. Igen vannak agresszivak kozottuk, a magyarok kozott nincs? Munkambol kifolyolag nagyon sok szerb nemzetisegu emberrel dolgoztam egyutt, es az a velemenyem, hogy nagyon osszetartoak, nyitottak, es nagyon is kedvelik a magyar embereket, foleg a jo magyar konyhat.
2013. jún. 6. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 schocko ***** válasza:
83%
Antiszemiták a szerbek?...ugyan már...nem erőszakosak, viszont nem is beszarik...elvesztették az utóbbi háborúkat (előtte viszont mindegyiket megnyerték), mert nem hagyták a sajátjaikat még akkor sem, amikor kevés volt az esélyük....persze lehetett volna okosabban is tenniük, de ahhoz túlságosan magabiztosak...ha egy szerbnek csak annyi pénze van, hogy megvendégeljen, akkor az utolsó pénzét is arra fogja szánni...
2013. jún. 6. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Én elég jól ismerem őket, a falunkban 3000 emberből 1000 szerb, az itteniek alapján ítélem őket balhésnak.

De persze amit arról írtatok, hogy összetartóak az is igaz

2013. jún. 6. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 acelsziv ***** válasza:
76%
Összetartóak az biztos. És, ha vendégségbe mégy hozzájuk el sem engednek, amíg degeszre nem tömted magad :D És ők sütik a legjobb malacot nyárson. Mint ahogy a legjobb gulyást a magyarok csinálják :D
2013. jún. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
36%
Ismerek szerbet, először azt hittem kedvesek és vendégszeretőek. Na utóbbi lehet, hogy igaz is, mert sohasem panaszkodhattam az ellátásra. De amikor nem úgy történtek a dolgok, ahogyan ők szerették volna, agresszív vadállatok lettek. Undorító népség, színre és viselkedésre is pontosan olyanok, mint a cigányok.
2013. jún. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!